Fotele czerwone

To, co odróżnia tradycyjny fotel od innych mebli przeznaczonych do siedzenia dla jednej osoby, to przede wszystkim obecność podłokietników. Ten element od razu kojarzy nam się z wygodą i relaksującym wypoczynkiem. A czy czerwony kolor siedziska również wpisuje się w konwencję komfortowego odprężenia?

Czerwony jako podstawowy akcent wnętrz

Często kojarzona jako żywiołowa, impulsywna, a także wyzywająca i dominująca nasze wnętrza czerwień wymaga od nas odpowiedniego wykorzystania, aby pokazała swoje drugie - zgoła odmienne oblicze. Akcent kolorystyczny w jednolitym, stonowanym barwnie salonie potrzebuje być potraktowany w sposób wyraźny i zdecydowany, żeby spełnić swoją rolę. Czerwone fotele - połączenie podstawowego mebla wypoczynkowego z funkcją ożywienia lub kolorystycznego zharmonizowania naszej przestrzeni może być strzałem w dziesiątkę i to niezależnie od wybranej aranżacji.

 

Czerwone fotele do każdego wnętrza

Odbywając podróż stylistyczną poprzez wszystkie epoki w historii sztuki jesteśmy w stanie spotkać czerwone fotele w niemal każdej aranżacji wnętrz. Niezależnie od naszej decyzji, czy będzie to przepyszny barokowy salon, czy modernistyczna pracowania w stylu van der Rohe - fotele w zdecydowanej, czerwonej kolorystyce zawszę będą dobrym pomysłem na znalezienie balansu lub uzyskanie dominanty barwnej. Nie tylko każdy styl, ale również większość kolorystycznych wykończeń pomieszczeń staje się kompatybilne z pomysłem, jakim może być ustawienie tak charakterystycznego mebla.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij