Garnki Vision Premium zestaw 12 elementów BergHOFF

GARNKI VISION PREMIUM 12EL BERGHOFF

499,00

Zapytaj o produkt

Dostępność: Produkt dostępny

Garnki kuchenne mogą być zakupem na długie lata, pod warunkiem, że ich jakość wykonania pozwala na intensywne użytkowanie. W naszym asortymencie znajdziesz propozycję wyjątkowych garnków, które są gwarancją trwałości i solidności. Garnki Berghoff Vision Premium to zestaw niezawodnych garnków, wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Wybierając zestaw garnków Vision Premium, kompleksowo wyposażysz swoją kuchnię na wiele lat, ułatwiając sobie codzienne gotowanie. Dowiedz się, dlaczego zestaw garnków Berghoff jest tak wyjątkowy i zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie do Twojej kuchni!

Garnki Berghoff Vision Premium

Garnki Berghoff 12 EL Vision Premium to zestaw składający się z dwunastu elementów, w którego skład wchodzą garnki, patelnie oraz pokrywki. Garnki, patelnie i pasujące do nich pokrywki, posiadają różne rozmiary. Dzięki temu odpowiadają one różnym potrzebom podczas gotowania, ułatwiając codzienną pracę w kuchni. Wybierając zestaw garnków, z powodzeniem przyrządzisz rozmaite potrawy. Bez potrzeby kupowania każdego elementu wyposażenia kuchni z osobna. Jednak możliwość zakupu zestawu garnków to nie jedyna zaleta produktów marki Berghoff. Garnki z serii Vision Premium zostały stworzone z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jest to gwarancja odporności zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na nadmierne przegrzewanie się naczyń. Garnki Vision Premium posiadają również czterowarstwowe dno, co sprawia, że przygotowywane w nich potrawy nie przywierają. Jednocześnie dno garnków nagrzewa się szybko i w sposób równomierny. Pokrywki do garnków Berghoff stworzono z żaroodpornego szkła więc są odporne na nadmierne przegrzewanie się. Zestaw garnków Vision Premium to niezwykle trwały i wygodny komplet wszystkich niezbędnych naczyń do codziennego gotowania.

Garnki Premium Vision – estetyka połączona z funkcjonalnością

Wysoka jakość wykonania garnków Berghoff sprawia, że zachowują one swój doskonały wygląd na długo. Estetyczny efekt łączy się z dużą funkcjonalnością. Garnki Premium Vision możesz myć w zmywarce. Wszystkie elementy zestawu sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju kuchenek, także w nowoczesnych kuchniach indukcyjnych.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój zestaw garnków!

  • rondel z pokrywką Ø 16 cm - 1.9l

  • garnek z pokrywką Ø 16 cm - 1.9l

  • garnek z pokrywką Ø 18 cm - 2,7l

  • garnek z pokrywką Ø 20 cm - 3.7l

  • garnek z pokrywką Ø 24 cm - 6.4l

  • głęboka patelnia z pokrywą Ø 24cm - 3.0l

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij