GERLACH ZESTAW GARNKÓW VIVA 7EL

GERLACH ZESTAW GARNKÓW VIVA 7EL

225,00 299,00 zł

Zapytaj o produkt

Dostępność: Brak produktu w magazynie

Materiałstal nierdzewna
Ilośćw zestawie

Zestaw garnków Viva Classic marki Gerlach wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Jest to gwarancją długoletniej satysfakcji z użytkowania. Dzięki czemu garnki cechuje duża odporność na korozję, wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne.

Trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym zapobiega odkształceniom i pozwala na równomierne dystrybuowanie ciepła, a w konsekwencji oszczędność energii i skrócenie czasu gotowania potrawy. Ponadto, umożliwia one korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej oraz indukcyjnej. Produkty Viva przystosowane są również do użytku w piekarniku w temperaturze do 180°C. Temperatura powyżej 180°C może powodować odbarwienia naczyń.

W skład wyposażenia wchodzą także dopasowane pokrywki ze szkła hartowanego, które szczelnie zamykają naczynie, nie pozwalając na przedostanie się na zewnątrz wody z cennymi minerałami i witaminami. Dodatkowo wkładka do gotowania na parze pasuje do każdego garnka. Produkty posiadają wewnętrzną miarkę, która pomaga w odmierzaniu dodawanych składników. Duże i wygodne uchwyty stalowe ułatwiają dźwiganie i przenoszenie ciężkiego naczynia. Nadają się do mycia w zmywarce. Wykończenie w połysku.


Zestaw składa się z 7 elementów:

  • Garnek z pokrywką Ø 16 cm - 1,5l

  • Garnek z pokrywką Ø 18 cm - 2,0l

  • Garnek z pokrywką Ø 20 cm - 3,0l

  • Wkład do gotowania na parze Ø 16/18/20 cm

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij