Koce

Koc – stylowy, praktyczny i zawsze pod ręką

Koce to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie nie tylko dla osób, które zwykły marznąć zasiadając w fotelu lub na kanapie. To także sposób na uzyskanie efektownej i niezwykle dekoracyjnej narzuty, zarówno na sypialniane łóżko, jak i sofę w salonie. Puszysty koc jest tym elementem wyposażenia, który warto zawsze mieć pod ręką – by móc się przykryć, przyozdobić łóżko lub zabezpieczyć kanapę. Koce proponowane przez nas doskonale łączą tę niezwykłą funkcjonalność z imponującą estetyką dostępnych rozwiązań.

Koce to także znakomity pomysł na niecodzienny prezent

Koce polarowe lub akrylowe stanowią doskonałą propozycję prezentową. Ich miękkość, puszystość i aksamitność w dotyku sprawiają, że doświadczamy subtelnej przyjemności i nieco luksusu. Natomiast efektowne tłoczenia, zróżnicowana kolorystyka i ciekawy design tworzą z koca niebanalną ozdobę praktycznie każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu i wyposażenia.

Równie doskonałym pomysłem na wyjątkowy prezent będzie kocyk dziecięcy – miękki, ciepły, wykonany z wysokiej jakości bawełny i przyozdobiony uroczą aplikacją.

- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Producenci