Indelo

Koce polarowe
  

Polar to jedno z najchętniej wykorzystywanych włókien w produkcji materiałów. Od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Co sprawia, że producenci różnego rodzaju tekstyliów, w tym również domowych, jak na przykład koce, tak chętnie sięgają po polar? Oczywiście nie jest tajemnicą, że polar jest po prostu tani. Jednak niska cena nie jest jego jedyną zaletą. Oprócz tego polar jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo niestraszne mu żadne detergenty i wysokie temperatury, co sprawia, że można go bez problemu prać. A skoro już mowa o praniu, warto wspomnieć również, że polar wyjątkowo szybko schnie.

Fantastyczne właściwości polaru

Poza tym polar zmieszany z naturalnymi tkaninami, takimi jak bawełna czy wełna, dodatkowo podbija ich właściwości. Włókna polarowe w tkaninie bawełnianej sprawiają, że materiał lepiej trzyma kształt i jest bardziej odporny na odkształcenia, a dodany do wełny, nadaje jej większą elastyczność i czyni ją bardziej odporną na działanie wysokich temperatur. Dzięki temu koce wykonane z mieszanki polaru i naturalnych tkanin są bardziej wytrzymałe i łatwiejsze w pielęgnacji, co sprawia, że korzystanie z nich jest jeszcze przyjemniejsze!

Eleganckie i praktyczne koce polarowe

Koce polarowe dostępne w naszej ofercie to wyroby najwyższej jakości, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasze koce są estetycznie wykonane i różnorodne, dzięki czemu będą pasowały do wnętrz utrzymanych w różnych stylach, a dodatkowo, za sprawą opisanych wcześniej właściwości polaru, idealnie sprawdzą się też w nieco cięższych warunkach. Fakt, że można je prać w pralce, czyni z naszych koców idealnych kompanów rodzinnych pikników czy spokojnych letnich popołudni spędzanych z książką na świeżym powietrzu. Nie wspominając już o tym, że koc polarowy to obowiązkowy element długich zimowych wieczorów!!!

  
Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij