Kubki i butelki Mepal

Butelki na wodę, sok lub napój to gadżety, które są bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Wyjście na trening, siłownię, do szkoły czy wyjazd na piknik i wycieczkę to sytuacje, gdzie takie akcesoria są niezastąpione. Nie potrzeba bowiem nosić wielkich butelek, a elegancki gadżet, który wygląda stylowo.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Butelki i kubki Mepal - idealne na każdą okazję

W tej kategorii znajdują się eleganckie akcesoria na wodę z kolekcji Campus, które pochodzą od holenderskiego producenta, marki Mepal. Oferowane produkty wyposażone zostały w praktyczny dzióbek, dzięki któremu można otworzyć butelkę jednym przyciskiem. Posiada ona praktyczny zaczep, umożliwiający mocowanie do plecaka czy torby oraz transparentne ścianki, umożliwiające kontrolę poziomu wody czy napoju. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa prezentuje się niezwykle elegancko, a przy tym oryginalnie. Atrakcyjny design, funkcjonalność i wygoda użytkowania to bardzo ważne atuty, które świetnie się sprawdzają w różnych sytuacjach.

Akcesoria do picia Mepal - styl i wygoda

Prezentowane kubki i butelki nie tylko wyglądają stylowo i nowocześnie, ale są także bardzo wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji i posiadają certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością. To bardzo praktyczne gadżety, które są wielokrotnego użytku. Dzięki takim akcesoriom możesz w każdej chwili zaspokoić pragnienie i zadbać o prawidłowe nawodnienie swojego organizmu.

Oferowane produkty przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij