Indelo

Linia Antica

Są pewne style, które nigdy nie wychodzą z mody oraz, pomimo upływu stuleci, nie tracą na aktualności. Jednym z nich jest wzorowana na antyku prostota. Czyste linie i minimalistyczne, niemal geometryczne kształty sprawiają, że do tej pory zachwycamy się zabytkami z czasów rzymskich i greckich.

Nowoczesna technologia i klasyczny design

To właśnie ta prostota była inspiracją dla sztućców Antica polskiej firmy Gerlach. Sztućce z tej linii to idealne połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz klasycznej formy. Sztućce zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu bez obaw można myć je w zmywarkach. Bardzo delikatne i subtelne zdobienia oraz oszczędny design sprawiają, że sztućce Antica świetnie prezentują się w każdych okolicznościach oraz są uniwersalnym dopełnieniem dla praktycznie każdej zastawy stołowej.

Sztućce doskonałe na każdą okazję

W naszej ofercie znajdą Państwo model Antica w praktycznych zestawach, doskonałych na prezent. W Indelo przygotowaliśmy dla Państwa między innymi komplet składający się z 24 elementów oraz zestaw łyżeczek deserowych, idealnych do popołudniowej kawy lub eleganckiego podwieczorku w gronie bliskich osób.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij