Indelo

Linia Celestia

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważną decyzją jest wybór odpowiednich sztućców. A przecież są one czymś, po co sięgamy codziennie! Odpowiednio wyprofilowane sztućce wykonane z wysokiej jakości materiałów sprawią, że jedzenie stanie się bardziej komfortowe,a a cała zastawa będzie się pięknie prezentować zarówno na codziennym, jak i świątecznym stole.

Na co zwrócić uwagę wybierając sztućce?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, z czego zostały wykonane sztućce. Niektóre tworzywa, takie jak aluminium czy plastik, mogą mieć fatalny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego najlepiej wybierać sztućce z takich materiałów, jak stal nierdzewna czy, jeżeli szukamy naprawdę eleganckiego zestawu, srebro. 

Poza tym sztućce powinny mieć odpowiedni kształt. Tutaj dużo zależy od naszych preferencji. Jedni wolą lekkie i łagodnie zakończone sztućce, inni – cięższe, ostro zakończone zestawy. Niestety raczej nie dogodzimy wszystkim, dlatego najlepiej kierować się własnym gustem.

Nie bez znaczenia jest także estetyka zestawu. Sztućce – zarówno te codzienne, jak i przeznaczone na szczególne okazje – powinny cieszyć oko i stanowić dopełnienie naszej zastawy stołowej. Gdzie szukać sztućców, które spełnią wszystkie te wymagania? Oczywiście w Indelo!

Sztućce Gerlach – wieczysta gwarancja udanych posiłków

O klasie sztućców Gerlach świadczy już to, że producent objął je wieczystą gwarancją! Dostępne w naszej ofercie sztućce z linii Celestia zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu są odporne na korozję oraz przystosowane do mycia w zmywarkach. Znakiem rozpoznawczym sztućców Celestia są delikatnie żłobienia, które dodają im uroku i sprawiają, że sztućce wyglądają wyjątkowo elegancko. Sztućce zostały docenione zarówno w kraju, jak i za granicą. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy pakowane w ozdobne kasety, a także mini komplety składające się z łyżeczek do kawy i herbaty, widelczyków czy łyżek do sałat.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij