Indelo

Linia Flames

W przyrodzie płomień zachwyca dynamiką, siłą i formą. To właśnie ten z pozoru nieuchwytny kształt stał się inspiracją dla sztućców Gerlach z linii Flames. Projektantom w wyjątkowy sposób udało się uchwycić esencję płomienia i zakląć ją w przedmiocie codziennego użytku.

Zestaw dla fanów niebanalnych projektów

Sztućce Gerlach Flames zachwycają prostym, ale przy tym niebanalnym kształtem. Ich formę tworzą pełne energii linie i okręgi, które dodatkowo zostały uzupełnione subtelnym grawerem nawiązującym do nazwy modelu. Całość podkreśla wykończenie z połyskiem. Niebanalny projekt został doceniony również przez specjalistów. Sztućce Gerlach Flames wyróżniono nagrodą Dobry Wzór 1995.

Najwyższa jakość na każdy dzień

Sztućce Gerlach Flames to także najwyższa jakość. Zestaw został wykonany z trwałej stali nierdzewnej, odpornej na działanie kwasów i dostosowanej do mycia w zmywarkach. Dzięki temu sztućce na długo zachowują swój elegancki wygląd i piękny połysk. Sztućce Gerlach z pewnością spodobają się osobom, które cenią sobie luksusowe przedmioty, a także lubią cieszyć się piękną zastawą podczas codziennych posiłków. W naszej ofercie znajdą Państwo pełne zestawy sztućców oraz eleganckie łyżeczki i widelczyki deserowe.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij