Indelo

Linia Muza

Nowoczesność, oszczędność formy, dynamika. Tak mniej więcej można opisać sztućce Muza polskiej firmy Gerlach. Ten zachwycający komplet przyciąga wzrok idealnie prostym, a przy tym niesamowicie eleganckim projektem, który sprawia, że model Muza można uznać za prawdziwe arcydzieło sztuki użytkowej.

Ponadczasowy styl i najwyższa jakość

Oczywiście jak zawsze w przypadku firmy Gerlach przemyślany design idzie w parze z najwyższą jakością wykonania. Do zrobienia sztućców użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki której zestawy na długo zachowują doskonały wygląd i piękny blask. Oprócz tego sztućce są doskonale wyważone, co sprawia, że jedzenie nimi staje się prawdziwą przyjemnością.

Jeżeli szukają Państwo nowego zestawu sztućców lub pomysłu na luksusowy i oryginalny, a przy tym użyteczny prezent, komplet sztućców Muza będzie doskonałym wyborem! Sztućce z linii Muza są bardzo uniwersalne, dzięki czemu doskonale dopełnią wyglądu zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej zastawy stołowej, a przy tym przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom dobrego stylu. Co więcej, każdy zestaw jest zapakowany w ozdobną kasetę, dzięki której doskonale się prezentuje.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij