Indelo

Linia Valor

Piękna zastawa stołowa to doskonały sposób na to, żeby celebrować każdy posiłek i cieszyć się codziennością. Chociaż kupując zastawę najczęściej skupiamy się na naczyniach, takich jak talerze oraz szkło, kompletując ją, nie możemy zapominać o sztućcach, które potrafią stać się prawdziwą ozdobą stołu i przysłowiową kropką nad "i".

Jeżeli szukają Państwo uniwersalnych kompletów sztućców, które doskonale sprawdzą się zarówno w dzień powszedni, jak i podczas uroczystego obiadu, zachęcamy do zapoznania się z linią Valor polskiej firmy Gerlach. „Valor” po łacinie oznacza wartość. Już sama nazwa linii wskazuje na to, że ta kolekcja jest czymś naprawdę wyjątkowym.

Sztućce doskonałe na każdą okazję

Sztućce firmy Gerlach Valor odznaczają się rzadko spotykaną starannością wykonania. Do ich produkcji użyto najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu na długo zachowują piękny wygląd, nawet myte w zmywarkach. Sztućce z linii Valor wyróżnia szlachetna forma oraz minimalistyczne zdobienia, dzięki czemu pięknie się prezentują i doskonale dopasowują się do praktycznie każdej okazji.

Zestaw sztućców Gerlach Valor zapakowany w ozdobną kasetę będzie prawdziwą ozdobą naszej domowej kolekcji zastawy stołowej lub doskonałym prezentem.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij