Indelo

Patelnie Florina
  

Żeby zostać mistrzem kuchni i zaskoczyć gości smacznymi i zdrowymi potrawami wystarczą dwie rzeczy – sprawdzony przepis oraz wysokiej jakości naczynia kuchenne. Tak mało? Oczywiście! Wyobraźmy sobie taką sytuację; przygotowujemy idealne ciasto na francuskie crêpes, ale usiłujemy smażyć je na wiekowej i nieco zdartej teflonowej patelni. Pomimo dobrego przepisu oraz znajomości zasad naszym wykwintnym naleśnikom prawdopodobnie daleko będzie do ideału.

Dlaczego warto mieć dobrą patelnię

To właśnie sprawia, że od patelni zależy tak wiele. Z nieodpowiednią patelnią gotowanie staje się po prostu nieprzyjemne i żmudne. Dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję. W Indelo znajdą Państwo bogaty wybór patelni polskiej marki Florina, dzięki którym nawet zwykła jajecznica będzie wyglądać i smakować jak wykwintne dzieło sztuki kulinarnej.

Patelnie Florina - przyjemność gotowania

Co sprawia, że patelnie Florina są tak wyjątkowe? Tworząc je, producent postawił na innowacyjne technologie, dzięki którym gotowanie jest szybsze, zdrowsze i energooszczędne, a same patelnie – wytrzymałe i po prostu przyjemne w użyciu. Każda patelnia Florina z serii Lava została wykonana z użyciem technologii lavastone, której zawdzięcza swój intrygujący wygląd oraz doskonałe właściwości. Patelnie są zrobione ze stopionego kamienia, a w ich strukturę zostały włączone ziarenka piasku. To sprawia, że naczynia są bardzo odporne na zarysowania. Co więcej, każda patelnia posiada nowoczesny system Air Cushion, który sprawia, że podczas smażenia na powierzchni patelni wytwarzają się maleńkie poduszki powietrzne, które zmniejszają zużycie tłuszczu i sprawiają, że potrawy są nie tylko zdrowsze, ale wciąż tak samo rumiane i chrupiące. Tworząc swoje patelnie firma Florina zadbała o wszystkich miłośników gotowania – naczynia z serii Lava nadają się do różnych rodzajów kuchenek, w tym również indukcyjnych.

 
  

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij