Salaterki porcelanowe

Efektowna, porcelanowa zastawa stołowa nie tylko pięknie się prezentuje i zdobi stół, ale przede wszystkim ułatwia serwowanie potraw i podkreśla ich walory estetyczne. W każdym domu powinny zatem koniecznie się znaleźć różnego rodzaju ceramiczne salaterki, w których z powodzeniem podać można zarówno sałatki owocowe, jak i różnego rodzaju przystawki.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Salaterki z porcelany - uniwersalne naczynia stołowe

Porcelanowe miseczki to niezwykle praktyczne naczynia przeznaczone do podawania owoców i warzyw, sałatek z nich przyrządzanych, jak również do serwowania różnego rodzaju przystawek. Te, które oferuje nasz sklep internetowy, charakteryzują się doskonałą jakością oraz wysoką estetyką wykonania. Są zrobione z delikatnej, białej, wysokogatunkowej porcelany, cechującej się pięknym połyskiem i idealnie gładką powierzchnią odporną na zarysowania. Nasze salaterki porcelanowe pięknie i estetycznie prezentuje się na stole, a co więcej, świetnie harmonizują niemal z każdym rodzajem zastawy stołowej.

Niebanalne salaterki z porcelany

Porcelanowe miseczki znajdujące się w naszym asortymencie mają przeróżne kształty i wielkości, dlatego każdy klient znajdzie w naszej ofercie salaterkę idealnie wpasowującą się w jego potrzeby, a co najważniejsze harmonizującą z innymi naczyniami stołowymi, jakie już posiada. Oferujemy czarki oparte na bazie kwadratu, prostokąta, z estetycznie zaokrąglonymi brzegami, jak również tradycyjne, okrągłe. Niektóre z nich są dodatkowo efektownie zdobione delikatnym wypukłym wzorem czy też ręcznie malowane. Nowoczesne wzornictwo i ponadprzeciętna jakość to walory, jakimi cechują się nasze porcelanowe salaterki.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij