ZESTAW GARNKÓW INVERSION MARKI ZWIEGER 8EL

ZESTAW GARNKÓW INVERSION MARKI ZWIEGER 8EL

890,00

Zapytaj o produkt

Dostępność: Brak produktu w magazynie

Materiałstal nierdzewna
Ilośćw zestawie

Zestaw garnków Inversion marki Zwieger cechuje elegancki styl oraz wysoka funkcjonalność. Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, ze ściankami o grubości 0,8mm.

Wysokiej jakości stal nierdzewna o oznaczeniu AISI SS 304, to stal austenityczna chromowo-niklowa (18%), o niskiej zawartości węgla oraz niklu (8-10%). Dzięki zastosowaniu takiego surowca przy gotowaniu potraw kwaśnych czy tłustych, nie wejdzie on w reakcję chemiczną z potrawą i nie zmieni ona smaku. Stal ta jest odporna na korozję, jej stosunkowo gładka powierzchnia zapewnia szybkie i efektywne czyszczenie oraz pozbycie się zapachów z gotowanych dań. Dno każdego z garnków zbudowane jest z 3 elementów: stali AISI SS 304, dysku aluminiowego oraz stali AISI 420. Dysk aluminiowy zapewnia idealne rozprowadzenie ciepła, a stal AISI 420 posiada bardzo wysokie przewodzenie magnetyczne, dzięki czemu garnki te doskonale współpracują z kuchenkami indukcyjnymi, tym samym zapewniając wysoką energooszczędność.

Dopasowane szklane pokrywki ze szkła hartowanego posiadają otwory odpowietrzające oraz wygodne uchwyty. Gwarantuje to duży komfort podczas używania. Specjalna konstrukcja zapobiega nagrzewaniu się uchwytów, przez są tylko ciepłe a nie gorące.

Dzięki trójwarstwowemu dnu z wbudowanym grubym dyskiem aluminiowym, dystrybucja ciepła jest równomierna. Materiał oraz metoda wykonania zapewnia wysoką trwałość oraz przyjemność z gotowania przez wiele lat.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • rondel z pokrywką Ø16cm, wys. 7,5cm, poj. 2,0l

  • garnek z pokrywką Ø20cm, wys. 9,5cm, poj. 3,0l

  • garnek z pokrywką Ø24cm wys. 11,5cm, poj. 4,0l

  • garnek z pokrywką Ø28cm wys. 13,5cm, poj. 5,0l

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij