ZWIEGER DESKA SCANDI 41X20 + NÓŻ DO CHLEBA FORTE

ZWIEGER DESKA SCANDI 41X20 + NÓŻ DO CHLEBA FORTE

99,00

Zapytaj o produkt

Dostępność: Produkt na wyczerpaniu

Materiałdrewno,stal nierdzewna,tworzywo
Ilośćw zestawie

Deska do krojenia Scandi z naturalnego drewna jesionu. Idealnie nadaje się do krojenia bardzo ostrymi nożami, nie tępi ich i jest odporna na zarysowania. Twardość drewna jesionowego wynosi 84 MPa, dzięki czemu doskonale nadaje do wszystkich prac kuchennych, a przede wszystkim do rozbijania mięs i przygotowania steków. Deski marki Zwieger cechuje mały stopień odkształcania i naturalnych pęknięć.

Przed pierwszym użyciem należy deskę natrzeć oliwą lub olejem jadalnym. Zabieg ten ma na celu uzyskanie pięknego efektu wizualnego oraz zabezpieczyć drewno przed wilgocią. Powtarzać należy tą czynność co najmniej raz na pół roku. Ze względu na wykonanie z naturalnego drewna, deskę należy czyścić pod bieżącą wodą, bez używania dodatkowych detergentów.

Wymiary: 41x20x2 cm

PRODUKT POLSKI – wyprodukowany bez użycia chemii przy pomocy narzędzi mechanicznych.

 

Nóż do chleba Forte marki Zwieger to ponadczasowa linia kutych noży, które zostały wykonane z niemieckiej stali (X50CrMoV15). Jego ostrze Full-tang jest bardzo twarde (54HRC), było hartowane w wysokostopniowej temperaturze, która jest sterowana komputerowo i zapewnia długotrwałą żywotność ostrza. Rękojeść została wykonana z tworzywa POM, które zapewnia wygodny i pewny chwyt.

Długość ostrza: 20cm

 

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij