Bieżniki w odcieniach szarości i srebra

Stół w salonie to bardzo ważny element wyposażenia przy którym podejmujemy gości kawą czy jemy z nimi uroczysty obiad. Dlatego powinniśmy posiadać na swoim wyposażeniu eleganckie bieżniki i obrusy, ponieważ dzięki nim stworzymy przyjemny i nastrojowy klimat. Takie tekstylia świadczą o naszym dobrym guście i zamiłowaniu do estetyki.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Elegancki srebrny bieżnik na stół

Ta kategoria obejmuje piękne i modne bieżniki w kolorze srebrnym i szarym. W ofercie naszego sklepu znajdują się bardzo efektowne tekstylia na stoły, które zostały wykonane z najlepszej jakości tkanin, takich jak miękka i delikatna tkanina welwetowa, bawełna i poliester. Proponujemy srebrny bieżnik na stół, który posiada bardzo atrakcyjny wzór na całej długości, a także ze srebrną nitką co przydaje mu wyjątkowej elegancji. Dzięki delikatnej strukturze i błyszczącej tkaninie bieżniki są gładkie, lekkie i przyjemne w dotyku.

Modny i nowoczesny szary bieżnik na stół

Bieżniki szare to efektowne tekstylia w stylu eco, o niespotykanym i atrakcyjnym odcieniu szarości. Oferujemy także bieżniki o wypracowanej strukturze płótna z ozdobna kryzą z welwetu i wykończone pięknym, ozdobnym haftem dookoła. Dzięki wytrzymałym, najlepszej jakości tkaninom oferowane tekstylia są gwarancją ich długotrwałego użytkowania.

Szare i srebrne bieżniki wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Atrakcyjne wzory i modna, ponadczasowa kolorystyka sprawia, że pasują do różnego rodzaju wnętrz, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij