Kubki porcelanowe Villa Italia

Kubki Villa Italia to wyjątkowe akcesoria stworzone z wysokiej jakości porcelany. Inspirowane włoskim wzornictwem stanowią unikalny element nowoczesnej kuchni, gdzie tradycja przenika się z innowacyjnością.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Elegancki design połączony z aksamitną bielą porcelany

Kolekcje prezentowane przez Villa Italia odznaczają się niezwykłą precyzją i starannym wykończeniem detali. Najchętniej wybieranym rodzajem porcelany jest tzw. porcelana twarda z koalinu, skalenia i kwarcu. Podstawą jest stworzenie, poprzez wypalanie i formowanie w wysokiej temperaturze, doskonałej jakości porcelany, która nabiera charakterystycznych dla tej marki odcieni bieli –mlecznej i kremowej. Wyrafinowane kształty wraz z odcieniem bieli stanowią jedynego rodzaju ozdobę, która zachwyca nie tylko wyglądem, ale i gładkością wyrobu. Perfekcyjne wykończenie każdego z kubków marki Villa Italia to ręcznie malowana dekoracja – kolorowe linie czy ozdobienia na uszkach. Zdobienia złotem i platyną według projektów designerów z Mediolanu sprawiają, że każdy kubek to swojego rodzaju dzieło sztuki, minimalizm połączony z oryginalnością. W ofercie marki Villa Italia dostępne są także rodzaje produktów wykonanych z porcelany typu bone china, dzięki której produkty mimo, że są lekkie i cienkie, stają się wyjątkowo wytrzymałe na stłuczenia.

Porcelana marki Villa Italia jako funkcjonalne przedmioty połączone z estetycznym doznaniem, przeznaczone są do codziennego użytkowania. Dzięki wysokiej jakości porcelany i zastosowaniu ochronnej warstwy topniku są one bezpieczne w użytkowaniu, także mogą być czyszczone w zmywarkach.

Ozdobny kubek porcelanowy z oryginalnym zdobieniem to doskonały i niedrogi prezent dla osób ceniących piękno i elegancję w swoim otoczeniu. Jest to niepowtarzalna okazja, by poczuć włoski klimat w swoim domu. Unikatowe kształty kubków są doskonałe do codziennego użytkowania, zarówno do celebrowania zwykłych posiłków, jak i stanowią wybór na wyjątkowe uroczystości, dodając im wytworności. Kubki Villa Italia mogą stać się także oryginalną ozdobą dla każdego nowoczesnego salonu.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij