Ławy drewniane

Ławy drewniane

Salon to miejsce przyjmowania gości, ale również przestrzeń relaksu i chwil spędzanych w gronie najbliższych. Dlatego urządzenie tego pomieszczenia potrafi być prawdziwym wyzwaniem! Wnętrze salonu powinno być funkcjonalne, przytulne oraz estetyczne. Jakie elementy powinny się w nim znaleźć?

- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Ława stołowa – funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie do każdego salonu

Oczywiście zestaw wypoczynkowy oraz mebel, który posłuży do tego, by postawić na nim przekąski, kawę, czy wygodnie odłożyć książkę lub laptopa. Takim meblem przez długi czas był stolik kawowy, jednak coraz więcej osób szuka rozwiązań pośrednich. Stoliki kawowe, pomimo licznych zalet, nie do końca sprawdzają się w przypadku większej rodziny. Jak sama nazwa wskazuje – stoliki są raczej niewielkie i na ich blacie bardzo rzadko można zmieścić więcej rzeczy niż kubek herbaty i czasopismo. Z drugiej strony w mało którym salonie można postawić pełnowymiarowy stół. Dlatego do łask wracają ławy pokojowe, które są doskonałym, a przy tym bardzo ciekawym i efektownym kompromisem pomiędzy stolikiem a zwykłym stołem.

Szeroki wybór ław pokojowych w Indelo

Ławy nie zajmują zbyt wiele miejsca, a dzięki temu, że są niskie, stwarzają wrażenie lekkości i przestrzeni. Są również bardzo wygodne w użyciu, a bogaty wybór wzorów pozwala wybrać ławę pasującą do praktycznie każdego rodzaju wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ławy drewniane, które wprowadzą do pomieszczenia ciepłą atmosferę. Ława drewniana może być doskonałym dopełnieniem salonu utrzymanego w stylu rustykalnym, jak i ciekawym akcentem w nowoczesnym pokoju gościnnym. Dużym zainteresowaniem cieszą się także minimalistyczne ławy w stylu skandynawskim, które nadadzą salonowi lekkości i nowoczesności, a także oryginalne i bardzo uniwersalne ławy szklane, które świetnie odnajdą się w praktycznie każdym wnętrzu.

Oczywiście kupno ławy wcale nie oznacza, że musimy rezygnować ze stolika! Jeżeli mamy nieco większy salon, ale zależy nam na tym, żeby jego wystrój był lekki, zamiast tradycyjnego stołu warto zdecydować się na ławę oraz niewielki stoli kawowy.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij