Przybory kuchenne

Przybory kuchenne

Przybory kuchenne to niezbędny element wyposażenia zaplecza każdego kucharza, czy tego domowego, czy profesjonalisty. Ważna jest tak samo jakość, jak i ich wygląd, dlatego w naszym sklepie oferujemy Państwu najwyśmienitsze egzemplarze.

- Materiał-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Przybory kuchenne - drewniane, czy bambusowe?

Drewniane łopatki, deski, czy inne elementy wyposażenia, które mają kontakt z żywnością, są wykorzystywane od setek lat. Mimo wielu wątpliwości o ich żywotność warto dodać, że omijając zmywarkę, używając jedynie soli, cytryny i oliwy, każdy drewniany przyrząd potrafi być nieskazitelny przez długi czas. Bambus to również nic innego jak rodzaj naturalnego surowca, który cechuje duża wytrzymałość i odporność. Naturalne narzędzia są wygodne i tworzą element wystroju wnętrza. Przybory wykonane z drewna i z bambusa nie niszczą delikatnych powierzchni teflonu i nie nagrzewają się.

Przybory kuchenne - silikonowe, czy ze stali nierdzewnej?

O ile w domu każdy z Państwa może dokonać dowolnego wyboru i postawić na naturalność, o tyle w restauracjach wszelkiej maści przyrządy muszą spełniać odpowiednie normy. Najważniejsza jest prostota użytkowania, duża wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości. Przybory kuchenne silikonowe, jak i ze stali nierdzewnej bez przeszkód można myć w zmywarce. Piękne kolory wzbogacają wnętrze kuchni i umilają chwile gotowania. Niebywale istotna jest także ich przystępna cena.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy niebywałą pokaźną ofertę przyborów kuchennych do wszystkich miejsc i dla wszystkich gustów.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij