Materiałowe serwetki dekoracyjne oraz obrączki na serwetki

Dekoracje na stół to nie nie tylko piękne, kryształowe świeczniki i bukiety kwiatów w wazonach, ale także elementy dekoracyjne do zastawy stołowej. Mowa tu funkcjonalnych i praktycznych akcesoriach do serwetek. Serwetniki, które są elegancko zaprojektowane mogą być prawdziwą ozdobą każdego stołu.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dekoracja stołu - akcesoria na serwetki

Rodzinny obiad, kolacja przy świecach czy przyjęcie firmowe to wydarzenia, które wymagają eleganckiej oprawy. Dlatego tak ważne są wszelkie efektowne i praktyczne dodatki, które uświetnią każdą imprezę. Do takich z pewnością zaliczają się obrączki i pierścienie do serwetek. Ponieważ z reguły zajmują centralne miejsce na stole powinny prezentować się wyjątkowo elegancko.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz efektowne obrączki do serwetek, które zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego metalu. Pięknie i gustownie zaprojektowane srebrne i złote ważki, efektowne kwiaty z perłami lub diamentami, złote liście czy srebrne obręcze na serwetki ze stali nierdzewnej to idealna propozycje na każdy stół, ponieważ nasze produkty to akcesoria wykonane elegancko i z klasą.

Proponujmy także serwetnik z białej porcelany, który może być eleganckim dopełnieniem uroczystości o charakterze duchowym, takim jak chrzciny i Pierwsza Komunia Święta.

Serwetniki - efektowne nakrycie stołu

Prezentowane akcesoria dekoracyjne wyjątkowo pięknie będą się prezentować z serwetkami z materiału. Przy im pomocy można stworzyć niebanalną i elegancką aranżację, która zachwyci wszystkich gości. Takie dekoracje to efektowne nakrycie stołu, dzięki któremu każda ważna impreza będzie wspominana przez długi czas.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij