Indelo

Czajniki Berghoff

Czajniki elektryczne mają wiele zalet, lecz też kilka poważnych wad. Pierwszym minusem, który większości z nas przychodzi na myśl, jest oczywiście to, że korzystanie z nich jest niemożliwe, kiedy akurat zabraknie prądu. Ale to nie jedyny powód, dla którego warto wymienić czajnik elektryczny na tradycyjny model.

Za zwykłym czajnikiem przemawia przede wszystkim aspekt ekonomiczny. Chociaż różnice w cenie pomiędzy czajnikami elektrycznymi a gazowymi nie są specjalnie duże, to już koszty związane z ich eksploatacją są naprawdę zaskakujące. Jak się okazuje, gotowanie wody w czajniku elektrycznym jest trzy razy droższe, niż w zwykłym! Warto również zauważyć, że czajniki gazowe są łatwiejsze w czyszczeniu, a nowoczesne modele doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju powierzchniach grzewczych – w tym również płytach indukcyjnych, które same z siebie są energooszczędne.

Klasyczny design i nowoczesna technologia

Poza tym tradycyjne czajniki są po prostu urocze! Zwłaszcza czajniki marki Berghoff dostępne w naszej ofercie. Czajniki, które znajdą Państwo w Indelo, nawiązują swoimi kształtami do tradycyjnych naczyń tego typu. Zostały jednak wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko sprawia, że na długo zachowują swój elegancki wygląd, ale też ułatwia ich czyszczenie. Poza tym każdy czajnik posiada praktyczny gwizdek oraz wygodny i bezpieczny uchwyt. Co więcej, czajniki BergHoff można myć w zmywarkach!

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij