Czajniki Berghoff

Zastanawiasz się, który czajnik Berghoff wybrać, tradycyjny czy elektryczny? Wszystko zależy od tego, na jakich cechach zależy Ci najbardziej. Różnice w cenie pomiędzy czajnikami Berghoff elektrycznymi, a tradycyjnymi nie są specjalnie duże. Jednak czajniki tradycyjne są łatwiejsze w czyszczeniu. Nowoczesne modele doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju powierzchniach grzewczych, dlatego, nawet jeśli nie masz w domu gazu, bez problemu użyjesz go również na płycie indukcyjnej.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Klasyczny design i nowoczesna technologia czajników Berghoff

Tradycyjne czajniki znane są ze swojego charakterystycznego kształtu. Warto zwrócić uwagę na proponowane przez markę Berghoff oraz Indelo. Swoim wyglądem nawiązują do klasycznych naczyń tego typu. Zostały jednak wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, która nie tylko sprawia, że na długo zachowują swój elegancki wygląd, ale też ułatwia ich czyszczenie. Poza tym każdy czajnik posiada praktyczny gwizdek oraz wygodny i bezpieczny uchwyt. Co więcej, czajniki BergHoff można myć w zmywarkach!

Dlaczego warto wybrać czajniki BergHoff?

Tradycyjne czajniki BergHoff to produkt, który został przemyślany w każdym calu. Przede wszystkim, producent zadbał o to, żeby czajniki na długo zachowywały swój atrakcyjny wygląd. Dużym problemem czajników gazowych jest to, że szybko tracą pierwotny urok z powodu sadzy. Dlatego czajniki BergHoff posiadają specjalne, satynowo-chromowe wykończenie, które nie tylko doskonale się prezentuje, ale także jest łatwe do utrzymania w czystości.

Drugim problemem „zwykłych” czajników jest gwizdek, który często ginie, co zdecydowanie obniża komfort korzystania z naczynia. Dlatego w czajnikach BergHoff gwizdek został zamontowany na stałe. Dzięki temu na czas usłyszysz, że woda się zagotowała i unikniesz kuchennej katastrofy!

Co więcej, wszystkie czajniki BergHoff mają nienagrzewające się uchwyty ze sztucznego tworzywa — dotyczy to zarówno rączki, jak i uchwytu pokrywki. Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne.

Osoby, które martwią się, że czas oczekiwania na wrzątek znacznie wydłuży się z powodu tradycyjnego czajnika, również nie mają powodów do obaw! Czajniki BergHoff mają trójwarstwowe kapsułowe dno, które szybko się nagrzewa oraz doskonale rozprowadza ciepło. Sprawia to, że przy ich użyciu woda gotuje się niemal równie szybko, jak w czajnikach elektrycznych.

W naszej ofercie znajdziesz czajniki o trzech pojemnościach – sprawdź, który będzie dla Ciebie najlepszy!

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij