Karafki kryształowe

Wybierając odpowiednią oprawę stołu, należy zadbać nie tylko o nienagannie prezentującą się zastawę, na którą będą składały się talerze, wazy czy filiżanki, ale także inne elementy dekoracyjne charakteryzujące się również praktycznym zastosowaniem - na przykład karafki. Wśród bogatego asortymentu proponowanego przez nasz sklep internetowy znajdują się kryształowe karafki, czyli naczynia służące do przechowywania oraz łatwego rozlewania ulubionych trunków. Odgrywają one wyjątkowo ważną rolę przy serwowaniu alkoholi, takich jak nalewki, wina, whisky czy wódki. Przygotowana przez nas oferta obejmuje różnego rodzaju naczynia, które dostępne są w licznych odsłonach.

 

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Nowoczesne naczynia do rozlewania alkoholu

Nowoczesne karafki zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu. Proste, ale eleganckie kształty oraz uniwersalny design produktów sprawiają, że świetnie sprawdzą się one w każdej sytuacji. Wyroby, które dostępne są w ramach naszej oferty, cechują się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także ponadprzeciętną jakością. Zostały bowiem wyprodukowane z dobrych gatunkowo materiałów, takich jak szkło bezołowiowe oraz stal nierdzewna. Karafki z powodzeniem można czyścić w zmywarce.

Karafki zaprojektowane w tradycyjnym stylu

Osobom, które zdecydowanie wolą tradycyjne rozwiązania, proponujemy klasycznie wykonane karafki kryształowe. Starannie wykonane, bogato zdobione naczynia doskonale sprawdzą się podczas małych i dużych przyjęć, jak również w ramach atrakcyjnego prezentu. Urzekają one elegancją oraz niepowtarzalnym wyglądem. Naczynia, które proponujemy, cenione są wśród użytkowników naszego sklepu internetowego ze względu na najwyższą jakość, którą charakteryzują się takie marki, jak Bohemia, Vialli Design czy Simax. Na uwagę zasługuje również fakt, że cały asortyment dostępny jest w korzystnych cenach.

Piękne, trwałe, starannie wykonane oraz ponadczasowe karafki na pewno ucieszą każdą obdarowaną osobę i upiększą stół podczas wszelkich przyjęć.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij