Otwieracze i korkociągi

Otwieracze i korkociągi

Korkociąg, jak również otwieracze do puszek i do słoików są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Bez korkociągu trudno wyobrazić sobie szybkie i udane otwarcie butelki z winem. Otwieracz do puszek lub słoików znakomicie spełni swoje zadanie w razie potrzeby otworzenia sardynek czy domowych przetworów.

- Materiał-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Elegancki korkociąg

Ekskluzywny i wysokiej jakości korkociąg do wina posiada dużą i ergonomiczną rączkę, która została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, wykończonego przyjemną w dotyku powłoką PTFE. Korkociąg, w części służącej do wyjmowania korka, zrobiono z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej.

Korkociąg pewnie leży w dłoni i umożliwia bezproblemowe i sprawne pokonanie nawet najbardziej opornego korka. Prostota obsługi otwieracza do wina sprawia, że jest on doskonałą propozycją dla osób, które nie mają jeszcze zbyt dużego doświadczenia i wprawy w otwieraniu wina. Dostępne w różnych kolorach korkociągi wyróżniają się elegancją i nowoczesnym designem.

Funkcjonalny otwieracz

Wysokiej klasy sprzęt przyda się w kuchni jako skuteczny otwieracz do ostryg, małych puszek z pasztetem, sardynkami, jak również dużej konserwy z szynką.

Funkcjonalny otwieracz do puszek został wykonany z wytrzymałego na długotrwałe użytkowanie stopu cynku, który jest także odporny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Gwarantuje to, że nawet po długim czasie otwieracz do puszek będzie działał niezawodnie i zachowa swój estetyczny wygląd.

Wykończenie gumowymi elementami otwieracza podnosi komfort jego użytkowania. Otwieracz pewnie leży w dłoni, jednocześnie jej nie uwierając, a samo otwieranie puszki przebiega szybko i precyzyjnie.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij