Czajniki Russell Hobbs

Czajniki Russell Hobbs elektryczne to produkty, których historia sięga połowy XX wieku. W 1952 roku Bill Russell i Peter Hobbs rozpoczęli długoletnią współpracę, która miała początkowo zmienić oblicze kuchni brytyjskiej, a z czasem - światowej. Czajniki elektryczne marki do dziś są jednym z jej najchętniej kupowanych produktów.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Czajniki Russell Hobbs elektryczne - jakość i elegancja

Produkty powstające pod znakiem marki Russell Hobbs mają za zadanie ułatwić klientom codzienne życie i pozwolić im na cieszenie się małymi przyjemnościami, jak filiżanka gorącej kawy czy herbaty o poranku w towarzystwie rodziny. Produkty wprowadzone na rynek przez markę odznaczały się technologicznymi innowacjami, które stawiają w centrum klientów. To właśnie marka Russell Hobbs stoi za takimi funkcjonalnymi rozwiązaniami, jak czajniki bezprzewodowe, posiadające podstawę obracającą się o 360 stopni czy czajniki wyłączające się automatycznie po zagotowaniu wody. Możliwość używania ich w każdej, nawet najmniejszej kuchni i rozwiązania ułatwiające życie, powodują że czajniki Russell Hobbs zbierają dobre opinie klientów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też w krajach europejskich i na całym świecie.

 

Czajniki Russell Hobbs elektryczne w sklepie internetowym Indelo

W ofercie sklepu internetowego indelo.pl znajdą Państwo bogatą gamę zróżnicowanych pod względem projektów oraz wielkości czajników elektrycznych Russell Hobbs. Szklane, wykonane ze stali nierdzewnej, białe lub czarne - czajniki elektryczne Russell Hobbs staną się po zakupie sprzętem, bez którego trudno wyobrazić sobie Państwa kuchnię. SZczególnie ciekawą propozycją są czajniki brytyjskiej marki utrzymane w stylu retro. Zostały one wyposażone w termometry pokazujące temperaturę wody i funkcję szybkiego gotowania pozwalającą na przygotowanie wody na kubek ciepłego napoju w 55 sekund. Niebanalny design łączący stal nierdzewną z obudową w kremowym lub czarnym odcieniu powoduje, że czajnik w stylu vintage marki Russell Hobbs nie jest tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni, ale też atrakcyjnym wizualnie przedmiotem przyciągającym wzrok.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij