Patelnie Berghoff

Patelnie Berghoff - wyposażenie kuchni i jadalni – komfort przede wszystkim, ale zawsze w dobrym stylu

Z odpowiednią patelnią przygotowanie nawet wymyślnych i egzotycznych potraw może stać się dziecinnie proste! Takie bez wątpienia są patelnie BergHOFF. Ta licząca sobie niespełna dwadzieścia lat firma zdążyła już zasłynąć jako twórca doskonałej jakości akcesoriów kuchennych, a także zdobyć liczne nagrody i wyróżnienia na prestiżowych targach. 

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Patelnie Cast line

Patelnie z serii Cast line to nowoczesne produkty, dzięki którym gotowanie nie sprawia żadnych problemów. Patelnie zostały wykonane z odlewu aluminium, co sprawia, że szybko i równomiernie się nagrzewają, a innowacyjne powłoki w środku i na zewnątrz sprawiają, że pieczenie i smażenie staje się szybsze i zdrowsze. 

Patelnie Virgo

Dzięki specjalnej silikonowej powłoce zewnętrznej patelnie BergHOFF z linii Virgo są doskonałe do codziennego stosowania. Ceramiczne pokrycie wewnątrz sprawia natomiast, że przy ich użyciu możemy przygotować ulubione potrawy w wersji niskokalorycznej, a dania, chociaż smażone na minimalnej ilości tłuszczu, będą smakować wyśmienicie. Patelnie Virgo wykonane są z odlewu aluminium, dzięki czemu szybko oraz równomiernie się nagrzewają, sprawiając tym samym, że gotowanie staje się znacznie szybsze i energooszczędne.

Patelnie Tulip

Kwiatowy kształt patelni BergHOFF z serii Tulip sprawia, że są one nie tylko urocze, ale dodatkowo nalewanie sosów w nich przygotowanych staje się znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Patelnie z serii Tulip zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, a ich sześciowarstwowe dno sprawia, że gotowanie przy ich pomocy jest znacznie szybsze oraz energooszczędne. Dodatkowo każda patelnia Tulip posiada praktyczną szklaną przykrywkę z zaworem.

Patelnie Scala

Patelnie z serii Scala są doskonałe z zewnątrz i od środka. Czarna zewnętrzna powłoka jest odporna na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu patelnia doskonale się prezentuje nawet po wielu latach użytkowania. Wewnętrzna, innowacyjna powłoka FernoGreen zapobiega przywieraniu potraw, co sprawia, że smażenie wymaga użycia jedynie minimalnej ilości tłuszczu. Atutem patelni z serii Scala są również praktyczna przykrywka i zdejmowana rączka.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij