Garnki indukcyjne

Garnki indukcyjne

Płyty indukcyjne cieszą się coraz większą popularnością i zważywszy na ich liczne zalety – trudno się temu dziwić. Dzięki kuchni indukcyjnej możemy zmniejszyć zużycie energii, skrócić czas gotowania ulubionych potraw, a dodatkowo jest ona całkowicie bezpieczna. Płyta indukcyjna, nawet włączona, nie nagrzewa się, co sprawia, że nie musimy martwić się o ewentualne oparzenia. Poza tym płytę indukcyjną znacznie łatwiej utrzymać w czystości. Jedzenie nie przylega do niej, dzięki czemu po skończeniu gotowania możemy je bez problemu sprzątnąć. Co więcej, płyta indukcyjna wygląda bardzo efektownie i łatwo można dopasować ją do różnego rodzaju wnętrz. Właściwie jedynym minusem, jeśli chodzi o płytę indukcyjną, jest to, że korzystanie z takiej kuchenki wymaga użycia specjalnych garnków.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dlaczego kuchnia indukcyjna wymaga użycia specjalnych garnków

Płyta indukcyjna wytwarza pole magnetyczne, które sprawia, że dno znajdującego się na niej naczynia zaczyna się nagrzewać. Dlatego garnki na płytę indukcyjnej powinny być wykonane ze specjalnego rodzaju stali, w tym przypadku jest to stal ferromagnetyczna. Ceny zarówno płyt, jak i garnków, mogą nieco odstraszać, ale naprawdę warto dać szansę temu rozwiązaniu! Postawiony na płycie garnek indukcyjny w całości się nagrzewa, dzięki czemu nie marnujemy energii elektrycznej, co jest dobre zarówno dla naszego portfela, jak i środowiska naturalnego. Dzięki temu, jeśli wybierzemy garnki indukcyjne oraz płytę dobrej jakości, możemy być pewni, że ten wydatek bardzo szybko się nam zwróci. Właściwie zakup płyty indukcyjnej i garnków możemy śmiało nazwać inwestycją!

Bogaty wybór garnków do kuchni indukcyjnej w Indelo

Pytanie tylko, gdzie znaleźć garnki indukcyjne wysokiej jakości? Poszukiwania warto zacząć od naszego sklepu internetowego Indelo. W ofercie posiadamy zarówno komplety, jak i pojedyncze egzemplarze garnków, dzięki którym każdy miłośnik bezpiecznego i energooszczędnego gotowania będzie mógł wyposażyć swoją kuchnię. Indukcyjność to nie jedyna zaleta dostępnych u nas garnków. Naczynia dostępna w Indelo zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby przyspieszyć gotowanie, a także jak najbardziej uprzyjemnić korzystanie z nich. Przykładowo brzegi naczyń znajdującej się wśród naszych propozycji kolekcji Tulip zostały specjalnie wyprofilowane, co znacznie ułatwia nalewanie. Dodatkowo garnki zostały wyposażone w praktyczne uchwyty oraz przejrzyste pokrywki z otworem redukującym ciśnienie. Oprócz garnków z kolekcji Tulip w naszym sklepie znajdą Państwo również piękne naczynia z kolekcji Cosmo – obie marki BergHOFF – oraz eleganckie naczynia polskiej marki Gerlach, a także wiele innych propozycji.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij