Kominki na wosk i do olejków zapachowych

Dobroczynne właściwości aromaterapii są coraz powszechniej doceniane przez wiele osób. Woski zapachowe lub olejki eteryczne potrafią pomóc w rozluźnieniu się lub pobudzić do pracy umysłowej. Korzystanie z nich ułatwiają kominki na wosk i olejki, które mogą także stanowić uroczy element dekoracji wnętrz.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Kominki do wosku

Kominki do topienia wosków zapachowych mają nieco inny kształt i wielkość w porównaniu z kominkami do olejków. Wynika to z faktu, że po rozpuszczeniu się, wosk nieco zwiększa swoją objętość. Niezbędne jest więc bardziej obszerne naczynie, które zapobiegnie przypadkowemu wylaniu się wosku poza kominek. Kominki zapachowe do wosków są również nieco wyższe, co zapobiega przypalaniu się wosku i przyczynia do jego subtelnego uwalniania.

 

Kominki zapachowe do olejków eterycznych

W przypadku stosowania olejków eterycznych, kominki zapachowe mogą mieć nieco mniejsze miseczki. Wystarczy do nich wlać odrobinę wody i dopełnić ją paroma kroplami wybranego zapachu, aby cieszyć się jego właściwościami. Kominki stosowane do olejków mogą być również nieco niższe. Jeśli jednak zamierzamy wykorzystywać do aromaterapii wyłącznie olejki, możemy równie dobrze zdecydować się na kominek do wosku. Większa miseczka pozwoli bowiem nieco rzadziej dolewać do nich wody.

Wykonane z ceramiki o pięknych kształtach, zdobione zawieszkami lub napisami, kominki zapachowe do wosków i olejków mogą stanowić także piękny element dekoracji wnętrz dopasowany do indywidualnych upodobań. Wniosą do naszych mieszkań nie tylko piękne aromaty, ale również nastrojowy klimat, dzięki migotaniu ustawionych w nich świeczek podgrzewających esencje zapachowe.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij