Tostery i opiekacze

Opiekacze i tostery do kanapek to urządzenia niezbędne w każdej kuchni, zarówno tej w lokalu gastronomicznym, jak i domowej. Dzięki opiekaczom przyrządzisz pyszne kanapki z chrupiącym chlebkiem i aromatycznym, roztopionym serem, a używając tostera przyrządzisz wspaniałe, gorące i chrupkie tosty.

- Materiał-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Opiekacz do kanapek - praktyczny i funkcjonalny

Znajdziesz tu doskonalej jakości urządzenia do opiekania kanapek, pieczenia gofrów, a nawet grillowania. Wystarczy, że zamontujesz odpowiednia płytę i możesz przystąpić do przygotowania pysznego śniadania.

Znakomitej jakości płyty posiadają nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu opiekane pieczywo jest równomiernie wypieczone i nie przywiera do spodu. Urządzenia są ergonomiczne, energooszczędne i wydajne. Ponadto są bardzo praktyczne, ponieważ posiadają nienagrzewającą się rączkę, a także wskaźnik włączenia i gotowości do użycia.

Toster do chleba - elegancki design i wygoda

Oferowane urządzenia cechują się pięknym, nowoczesnym wyglądem i dużym poziomem funkcjonalności. Wyposażone są w tackę na okruchy, a dzięki dużym i wygodnym otworom upieczesz chleb, a nawet bułki i rogaliki. Wykorzystując regulacje opiekania, uzyskasz taki stopień wypieczenia, jaki najbardziej lubisz. Tostery posiadają funkcję rozmrażania, a także specjalny ruszt do podgrzewania. Niektóre modele posiadają funkcję „Lift and Look”, dzięki której możesz sprawdzić jaki jest stopień przyrumienienia pieczywa, a także anulowanie opiekania i ponowne podgrzewanie z podświetlanym wskaźnikiem.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij