Obrusy 110x160

Obrusy to artykuły o charakterze tekstylnym, które bez wątpienia znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, w którym jest stół. Świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień, podczas serwowania obiadów czy kolacji, jak i podczas wszelkich uroczystości - świąt, przyjęć, spotkań biznesowych czy rodzinnych. Pomogą w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu oraz zadbaniu o nienaganny wygląd stołu w każdej sytuacji.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Obrusy na stół 110/160

Obrus na stół może przybierać niezwykle zróżnicowane formy - zarówno, jeśli chodzi o kształt, kolorystykę, materiał, jak również wielkość. Jednym z najbardziej popularnych, najchętniej wykorzystywanych rozmiarów jest 110 x 160. Tego typu dekoracja będzie mogła zostać wykorzystana zarówno w pokoju dziennym, jak i jadalni, a także w wielu kawiarniach bądź restauracjach.

Zróżnicowane propozycje na każdą kieszeń

Bogaty asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje modele dostępne w wielu różnorodnych odsłonach. W ten sposób każda osoba zainteresowana zakupem idealnego dla siebie obrusu 110x160, będzie miała możliwość nabycia produktu jak najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W sprzedaży posiadamy zarówno obrusy białe i kremowe - czyli najpopularniejsze i najchętniej wybierane - jak i utrzymane w innej kolorystyce dekoracje stołowe w rozmiarze 110x160. Bazujemy na produktach znanych i cenionych marek, wśród których należy wyróżnić takie, jak Centrum Obrusów czy Inspiracja. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz asortyment nieustannie wzbogacany o nowe propozycje.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij