Obrusy 140x180

Wspaniale udekorowany stół, bez względu na okoliczności - coniedzielny rodzinny obiad czy większe przyjęcie - przykryty eleganckim, starannie wykonanym obrusem, niewątpliwie nada wyjątkowego charakteru spożywanemu posiłkowi, a także odmieni wystrój całego wnętrza i skradnie uwagę niejednego gościa. Obrusy na stół o wymiarach 140x180 dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty z pewnością znajdą wśród Państwa zwolenników i zachwycą nie tylko swoim wyglądem, ale również najwyższą jakością.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Wybór obrusu nie jest łatwym zadaniem - wszystko zależy przede wszystkim od rozmiaru oraz kształtu stołu, ale także stylu aranżacji wnętrza oraz indywidualnych preferencji domowników. Nasza oferta obejmuje niezwykle zróżnicowane obrusy 140 x 180, które bez wątpienia będą stanowić świetną ozdobę zarówno codziennego, jak i odświętnego stołu.   

Proponujemy wyroby takich marek, jak Eurofirany, Ewax, Centrum Obrusów oraz Inspiracja. W sprzedaży posiadamy zarówno bawełniane, jak i poliestrowe modele w rozmiarze 140x180, które są dostępne w interesujących, różnorodnych wariantach kolorystycznych. Każdy obrus na stół jest inny, tak, aby miłośnicy nowocześnie zaaranżowanych wnętrz, ale także zwolennicy klasycznych rozwiązań mogli znaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług wszystkie osoby, które pragną znaleźć dobrej jakości obrus o wymiarach 140/180, odznaczający się interesującym wzornictwem, starannym wykonaniem, trwałością, a także konkurencyjną ceną.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij