Garnki Florina

Garnki Florina Lava  

Urządzając kuchnię, najczęściej skupiamy się na sprzęcie AGD, meblach i innych detalach, dzięki którym pomieszczenie ma stać się funkcjonalne, estetyczne oraz oczywiście przytulne. Zakup garnków bardzo często zostawiamy na sam koniec, często odkrywając przy tym, jak wiele zastosowań może mieć półlitrowy emaliowy garnuszek turystyczny. Jest to oczywiście zrozumiałe, ponieważ wiadomo, że jajecznicę można zrobić nawet w tak niepozornym naczyniu, ale kiedy już urządzimy kuchnię, warto rozglądnąć się za garnkami wyższej jakości, które posłużą nam przez lata.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dlaczego garnki są takie ważne? Przede wszystkim, to właśnie od nich w ogromnej mierze zależy smak, jakość oraz walory zdrowotne naszych potraw. Dzięki nowoczesnym garnkom zużyjemy nie tylko mniej tłuszczu, ale również zdecydowanie mniej energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki. Dodatkowo innowacyjne powłoki na rondlach i patelniach mogą sprawić, że bez większego wysiłku usuniemy nawet mocne zabrudzenia. Na koniec nie zaszkodzi również, jeśli garnki będą estetyczne. Może się to wydawać nieco dziwne, ale z doświadczenia wiemy, że o wiele przyjemniej korzysta się z ładnych akcesoriów kuchennych.

Nowoczesne i energooszczędne garnki kuchenne Florina

I tutaj rodzi się kolejne pytanie – gdzie szukać nowoczesnych, energooszczędnych, łatwych w czyszczeniu oraz eleganckich garnków? Znajdą je Państwo w sklepie internetowym Indelo! Dostępne w naszej ofercie garnki marki Florina łączą w sobie wszystkie opisane powyżej cechy, a ich jakość nie pozostawia nic do życzenia.

Garnki Florina z serii Lava zostały wykonane z użyciem innowacyjnej technologii Lava Stone z ziarenkami piasku, która sprawia, że dłużej utrzymują ciepło. Oprócz tego garnki Florina są łatwe w czyszczeniu. Zawdzięczają to potrójnemu dnu, które zapobiega przypalaniu potraw oraz technologii Easy Clean. Poza tym każdy garnek został wyposażony w praktyczne i wygodne uchwyty oraz pokrywkę, a patelnia – w kamienną powłokę, dzięki której smażone potrawy będą znacznie zdrowsze i mniej kaloryczne, a przy tym znacznie smaczniejsze, niż te przygotowane na zwykłej patelni. Poza tym garnki Florina cieszą oko estetycznym projektem i będą doskonale prezentowały się w każdej kuchni.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij