Obrusy 140x260cm

Obrusy na stół to dekoracje, których nie może zabraknąć zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych, w których serwowane są posiłki. Niezbędne w kawiarniach oraz restauracjach, pozwalają nadać wyjątkowego charakteru i wprowadzić do wnętrza niezwykły klimat. W przygotowanej przez nas ofercie znalazły się obrusy na stół w wielu różnych rozmiarach, między innymi duże obrusy 140x260, które idealnie sprawdzą się w przypadku dużych stołów, pozytywnie zaskakując najwyższą jakością materiału oraz ciekawym wzornictwem.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Obrus na stół wykonany z najwyższą starannością

Obrusy 140x260, które mamy przyjemność zaprezentować, to produkty znane i cenione wśród klientów przede wszystkim ze względu na staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Proponowane dekoracje na stół zostały wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, które są gwarantem trwałości naszego asortymentu. Obrusy 140 x 260 dostępne są w najpopularniejszych wariantach kolorystycznych. W sprzedaży posiadamy białe oraz kremowe produkty, jednak dla wymagających klientów przygotowaliśmy również wyroby w innych kolorach.

Zróżnicowane obrusy 140/260

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb odwiedzających nas klientów. Właśnie dlatego asortyment nieustannie poszerzany jest o nowe, interesujące propozycje takich marek, jak Eurofirany, Centrum Obrusów czy Inspiracja. Zachęcamy do bliższego poznania naszych produktów. Gwarantujemy najwyższą jakość, nowoczesne wzornictwo, a także konkurencyjne ceny obrusów.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij