Stoliki kawowe do salonu

Odkryj różnorodność stolików kawowych do każdego wnętrza; metalowych, drewnianych, do salonu, na taras oraz nowoczesnych i delikatnych. Ceny już od 73 zł. 14 dni na zwrot + gwarancja dla każdego produktu.

- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Stolik kawowy, to niezbędny element wyposażenia salonu w każdym domu. Często właśnie przy nim gromadzi się życie całego domostwa. Przy stoliku kawowy spędzamy radosne i niezapomniane chwile.

Większa rodzina wybierze raczej stabilną ławę, a młoda para, delikatne wzornictwo skandynawskie. Dobrze dobrany stolik, do potrzeb twoich bliskich, jest gwarancją wielu wspaniałych chwil. Użytkownicy będą czuli się przy takim stoliku, komfortowo i miło.

W naszej ofercie znajdą Państwo stoliki

- drewniane

- metalowe

- białe

- okrągłe

Ciekawym rozwiązaniem są ławy z dwóch stolików, nawiązujące do wzornictwa modernistycznego. Oraz stoliki w stylu skandynawskim, z charakterystycznymi zwężającymi się nóżkami.

Jaki rodzaj stolika wybrać?

Stoliki kawowe okrągłe - Okrągły stolik kawowy, to bardzo praktyczny i uniwersalny wybór. Bardzo łatwo ustawić taki stolik, ponieważ z każdej strony jest do niego dojście.

Można też z powodzeniem, okrągły stolik ustawić jedną stroną do ściany, czy mebla, jak kanapa, regał lub półka. Powierzchnia użytkowa okrągłego stolika będzie wtedy dużo większą, niż w przypadku klasycznych stolików prostokątnych.

Wśród okrągłych stolików są stoliki drewniane, metalowe, na metalowych giętych nóżkach, z funkcją kosza, podwójne. Prawdziwym hitem są praktyczne, podwójne stoliki, z których jeden wsuwa się pod drugi. Na co dzień można używać mniejszej wersji, a rozstawiać stoliki, na przykład gdy mamy gości lub potrzebujemy więcej miejsca. Wśród okrągłych stolików kawowych znajdą też Państw zarówno stoliki czarne, jak i białe. Wybierając stolik należy dopasować go do pokoju, w którym ma się  znaleźć. Dobrze dobrany stolik, bywa głównym elementem wystroju wnętrza. Nowoczesny lekki design i delikatne barwy sprawią, że wybór będzie na pewno trafiony.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij