Talerze porcelanowe Villa Italia

Talerze marki Villa Italia wykonane ze wzmacnianej porcelany bone china dostępne są w sprzedaży na sztuki, dzięki czemu bez trudu można skompletować dowolny zestaw obiadowy stosownie do swoich indywidualnych potrzeb.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Talerze Villa Italia na sztuki porcelanowe - wysoka jakość i przystępna cena

Naczynia marki Villa Italia to dekoracyjne, eleganckie kubki, filiżanki czy talerze, których wzory powstają w pracowni w Mediolanie i są zastrzeżone na polskim rynek. Tworzone z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, talerze Villa Italia wykonane z porcelany będą z pewnością doskonałym uzupełnieniem zastawy stołowej do codziennego użytku bądź na specjalne okazje. Wykonane ze specjalnie wzmacnianej porcelany bone china, talerze marki Villa Italia nadają się do wygodnego mycia w zmywarkach, a ich korzystna cena powoduje, że będą cieszyć wielbicieli eleganckiej zastawy bez nadwyrężania budżetu.

 

Talerze Villa Italia na sztuki porcelanowe w sklepie Indelo

W internetowym sklepie indelo.pl dostępne są talerze porcelanowe marki Villa Italia sprzedawane na sztuki, zarówno głębokie - na zupy, jak i płaskie - do podawania drugiego dania, a także deserowe w różnych rozmiarach. Umożliwia to zakup dowolnej liczby talerzy, tworzących razem harmonijnie dopasowaną zastawę, która może posłużyć na co dzień czy też na bardziej uroczyste okazje. Można je bezpiecznie myć w zmywarkach, po warunkiem zachowania odpowiednich warunków oczyszczania: w niezbyt wysokiej temperaturze i ułożone z zachowaniem odpowiednich odstępów.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij