Zestawy garnków

Zestawy i komplety garnków

Szukając idealnego zestawu garnków do kuchni, warto zwrócić uwagę na zestawy naczyń Berghoff. Co sprawia, że są tak wyjątkowe i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji? Oto kilka powodów!

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Zestawy garnków marki Berghoff

Garnki Berghoff łączą ponadczasowy klasyczny design z całkowitą uniwersalnością. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań są dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym także do płyty indukcyjnej. Jeśli więc szukasz nowych naczyń, ale w niedalekiej przyszłości planujesz wymienić zwykłą kuchenkę na płytę indukcyjną, zestaw Berghoff będzie strzałem w dziesiątkę!

Co więcej, garnki Berghoff są doskonałym kompaktowym wyposażeniem kuchni. Zdecydowana większość garnków Berghoff posiada praktyczne, odkręcane rączki, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się nawet w niewielkich szafkach.

Bezpieczne i zdrowe gotowanie z garnkami Berghoff

Każdy zestaw garnków Berghoff posiada nienagrzewające się uchwyty – zarówno przy naczyniach, jak i na pokrywkach. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nawet najbardziej roztargniony szef kuchni nie poparzy się podczas gotowania. Ponadto komplety garnków Berghoff są bezpieczne także dla zdrowia. Stalowe wykończenie oraz specjalne powłoki ochronne sprawiają, że potrawy nie przypalają się, a do dań nie przenikają szkodliwe substancje. Co więcej, garnki Berghoff pokryte są specjalną powłoką FerroCeramic. Dzięki niej możesz na nich smażyć niemal bez użycia tłuszczu.

Komplety garnków stalowych

Indukcja w połączeniu z przemyślaną konstrukcją stalowych kompletów garnków Berghoff sprawi, że Twoje gotowanie stanie się bardzo ekonomiczne. Przede wszystkim używanie płyty indukcyjnej już samo w sobie obniża rachunki za prąd. A razem z szybko i równomiernie nagrzewającymi się garnkami, oszczędzanie jest jeszcze bardziej efektywne.

Zestaw garnków do płyty indukcyjnej - Berghoff

Zestaw stalowych garnków Berghoff jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Większość naczyń umyjesz w zmywarce. Specjalnej uwagi wymagają jedynie patelnie pokryte powłoką FerroMagnetic. Jednak w ich przypadku ręczne mycie nie będzie kłopotliwe, ponieważ nieprzywierającą powłoka gwarantuje, że ominie Cię czasochłonne szorowanie przypalonych resztek!

Jeśli więc szukasz uniwersalnych, estetycznych, a przy tym przystępnych cenowo kuchennych zestawów, garnki Berghoff spełniają wszystkie te oczekiwania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów na długo zachowują elegancki wygląd oraz sprawiają, że przygotowywanie posiłków staje się łatwe i przyjemne.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij