Latarnie metalowe, miedziane, drewniane

Lampiony i latarnie dekoracyjne to niebanalny detal wyposażenia wnętrz i ogrodu, który wprowadza niepowtarzalny klimat. Dostępne w naszym sklepie ich różnorodne modele można dopasować zgodnie z indywidualnym upodobaniem.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Lampiony i latarenki dekoracyjne do salonu

Nastrojowe światło wydobywające się ze starannie wykonanych lampionów i latarenek dekoracyjnych wnosi radosny nastrój zwłaszcza zimą, kiedy cierpimy z powodu długich, ciemnych wieczorów. Ustawione na kominku czy stoliku przy kanapie w salonie latarenka lub lampion dekoracyjny będą źródłem dodatkowego, wyjątkowo klimatycznego światła, które nieco uprzyjemni czas spędzany w większości w domu o tej porze. Nieco intymny nastrój, jaki dadzą świece wstawione w drewniane lub miedziane lampiony i latarenki dekoracyjne pozwoli lepiej odpocząć po pracowitym dniu.

 

Lampiony i latarenki dekoracyjne do ogrodu

Ozdobne lampiony i latarenki coraz częściej wykorzystujemy nie tylko we wnętrzach, ale też na zewnątrz, stawiając je na tarasie, balkonie czy w wybranych miejscach ogrodu. Doświetlone poszczególne zakamarki ogrodu nabierają wyjątkowo uroczego wyglądu w letnie wieczory, które chętnie spędzamy na zewnątrz. Oferowane latarenki i lampiony są przy tym w pełni bezpieczne, dzięki bocznym ściankom wykonanym ze szkła, metalu czy drutu, co zapobiega rozprzestrzenieniu się płomienia ustawianych w nich świec. Jeśli szukacie Państwo możliwości stworzenia wyjątkowej atmosfery w swoim ogrodzie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ozdobnych lampionów pięknie podkreślających urodę naturalnej roślinności.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij