Pojemniki i puszki

Pojemniki i puszki na żywność, kawę i przyprawy

Pojemniki na żywność z pewnością znajdą zastosowanie w każdym domu. Świetnie nadają się między innymi do przechowywania żywności, ale także jej transportu. Można ich używać w podróży, jak również zabierać ze sobą do szkoły lub pracy. Nieograniczone możliwości sprawiają, że każdy jest w stanie dopasować pojemnik do własnych potrzeb.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Pojemniki żywnościowe i puszki do przechowywania

Jedną z proponowanych przez nas opcji są funkcjonalne lunchboxy dostępne w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Wewnątrz znajduje się wyjmowany, kilkukomorowy pojemnik oraz wykonany z plastiku widelczyk. Produkt sprawdzi się w podróży, zapewniając bezpieczne przenoszenie oraz wygodne spożywanie drugiego śniadania. Lekkie, łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu pojemniki zostały wykonane z dobrych gatunkowo tworzyw.

Inną propozycją są szklane pojemniki służące do przechowywania artykułów sypkich, ciasteczek oraz wielu innych produktów spożywczych. Na uwagę zasługuje ich różnorodność pod względem kształtu oraz wielkości.

Praktyczne i nowoczesne pojemniki na żywność do pracy i szkoły

W przygotowanej przez nas ofercie można znaleźć nie tylko pojemniki szklane do przechowywania żywności. Posiadamy także wiele zestawów, które pomogą w przechowywaniu żywności w szkole bądź pracy. Ponadto oferujemy liczne puszki na żywność suchą, pojemniki wraz z przyborami kuchennymi, wiklinowe koszyczki przeznaczone do pieczywa, jak również metalowe miski na owoce. Wszystkie przygotowane przez nas artykuły wyróżniają się bardzo starannym i przemyślanym wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów. Trwałe, odporne na uszkodzenia produkty na pewno spełnią oczekiwania klientów odwiedzających nasz sklep. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz bogaty asortyment, który nieustannie poszerzamy o nowe propozycje. Zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług w celu nabycia pojemników służących do przechowywania żywności w domu lub w podróży, najlepiej dostosowanych do konkretnych wymagań.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij