Termosy i kubki termiczne

Kubki termiczne to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywny tryb życia. Ze względu na swoją wysoką funkcjonalność mają szerokie i wszechstronne zastosowanie. Przydadzą się w szkole i w biurze, na biwaku i pikniku. Świetnie się sprawdzą podczas długich podróży samochodem i na wycieczce rowerowej.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dobry kubek termiczny - jaki powinien być?

Tak naprawdę niezbędny jest przez cały rok, zimą możemy napić się gorącej kawy i herbaty, a latem delektować się chłodnym napojem. Dobry kubek musi być przede wszystkim szczelny. Dzięki temu utrzyma właściwą i pożądaną temperaturę wlanego w niego napoju i będzie bezpiecznie go przechowywał, bez ryzyka rozlania. W zależności od modelu może on utrzymywać temperaturę napoju od 30-45 minut, a modele z podwójną ścianką utrzymują ciepłą temperaturę do 6 godzin, a zimną do 10 godzin. Dzięki praktycznemu przyciskowi z funkcją nalewania są bardzo wygodne w użyciu.

Termos na kawę - idealny na każdą okazję

W tej kategorii oprócz kubków znajdują się funkcjonalne i elegancie termosy. Są one bardzo praktycznie zaprojektowane, ponieważ wyposażone są w podwójne ścianki, dzięki czemu doskonale zachowują temperaturę. Dodatkową zaletą jest szczelne zamykanie i wygoda przy nalewaniu napoju, ponieważ nie trzeba ściągać korka, wystarczy go tylko delikatnie wcisnąć. Dzięki dużemu otworowi można wygodnie nalewać płyny, a dzięki gumowemu, antypoślizgowemu podłożu bezpiecznie naczynie transportować.

Taki termos na kawę sprawdzi się idealnie w różnych okolicznościach życiowych.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij