Patelnie ceramiczne

Patelnie ceramiczne

W ofercie sklepu internetowego Indelo znajdą Państwo bogaty wybór patelni ceramicznych najwyższej jakości. Wśród naszych propozycji mamy patelnie do grillowania, specjalne płytkie patelnie do naleśników, praktyczne patelnie z pokrywą, woki, a także wygodne patelnie z odłączanymi rączkami. Wszystkie nasze patelnie to wyroby znanych firm, które od lat słyną na rynku z produktów najwyższej jakości.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Patelnie ceramiczne Berghoff

Wśród propozycji Indelo znajdą Państwo patelnie polskiej marki Gerlach, których właściwości zachwycają szefów kuchni na całym świecie oraz belgijską markę BergHOFF, która w krótkim czasie zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień. Dodatkowo niemal wszystkie patelnie ceramiczne znajdujące się na naszej stronie wyposażone są w dyski ferromagnetyczne. To rozwiązanie ma dwie zalety – dzięki dyskom patelnie szybko i równomiernie się nagrzewają, sprawiając tym samym, że przygotowane na nich potrawy zawsze wychodzą idealne, a dodatkowo patelnie są przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek. W tym również płyt indukcyjnych. Jeżeli zatem szukają Państwo wysokiej jakości patelni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Z pewnością znajdą w niej Państwo patelnię dopasowaną do swoich potrzeb.

Bogaty wybór patelni ceramicznych Berghoff w Indelo

Wielu osobom wydaje się, że przygotowywanie zdrowych, pełnowartościowych posiłków to długi i żmudny proces, wymagający zaawansowanej wiedzy dietetycznej oraz szeregu egzotycznych składników. Nic bardziej mylnego! Czasem już niewielka zmiana, taka jak użycie mniejszej ilości tłuszczu do smażenia, wystarczy, żeby obniżyć kaloryczność dania. Co więcej, żeby zdrowiej jeść, wcale nie musimy rezygnować z ulubionych potraw. Wystarczy kupić odpowiednią patelnię, dzięki której przygotujemy tradycyjne dania w znacznie zdrowszej, ale równie smacznej, wersji. Taką patelnią jest, bez wątpienia, patelnia ceramiczna. Jak sama nazwa wskazuje, patelnie ceramiczne pokrywane są specjalną powłoką wykonaną z minerałów oraz gliny. Dzięki temu naczynie zyskuje doskonałe właściwości nieprzywierające, a sama patelnia jest bardzo trwała. Patelnię ceramiczną możemy nagrzać do nawet 400°C! Dobrej jakości patelnia ceramiczna umożliwia smażenie z użyciem minimalnej ilości tłuszczu, a odpowiednio traktowana, posłuży nam przez długie lata!

Możliwość przygotowywania „odchudzonych” posiłków to nie jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po patelnię ceramiczną. Ich powłoka nie zawiera szkodliwych substancji, które można znaleźć w innych patelniach nieprzywierających. Potrawy przygotowane na patelni ceramicznej są więc nie tylko dobre dla naszej figury, ale również całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia.

Jak dbać o patelnię ceramiczną?

Wbrew pozorom, wcale nie jest to takie trudne. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać:

Ceramiczna powłoka nie lubi nagłych zmian temperatury, dlatego rozgrzanej patelni nie należy polewać zimną wodą!
Patelni ceramicznej lepiej nie myć w zmywarkach, ponieważ powłoka może stracić swoje nieprzywierające właściwości. Nie jest to jednak duży problem, ponieważ idealnie gładka powierzchnia patelni sprawia, że jej mycie jest łatwe i szybkie.
Po każdym myciu patelnię należy dokładnie wytrzeć, żeby zapobiec osadzaniu się na ceramicznej powłoce kamienia z wody.

Patelnie ceramiczne BergHoff - doskonała powłoka ceramiczna

Mówi się, że pierwszy naleśnik zawsze musi być nieudany. Ale to nieprawda! Wystarczy odpowiednia patelnia, by wszystkie potrawy wychodziły doskonale. Takimi naczyniami bez wątpienia są patelnie ceramiczne Berghoff. To także najlepszy dowód tego, że czasem warto poprawić coś, co już jest dobre. W tym przypadku firmie Berghoff udało się udoskonalić powłokę ceramiczną!

Niezawodne i bezpieczne dla zdrowia patelnie ceramiczne Berghoff

Wszystkie patelnie ceramiczne Berghoff wyposażono w wewnętrzną wielowarstwową powłokę, będącą autorskim dziełem marki. Powłoka FerroCeramic jest ekologiczna i nietoksyczna. A przy tym wytrzymalsza oraz bardziej odporna na wysokie temperatury niż tradycyjne powłoki ceramiczne. Co więcej, niektóre modele patelni, jak na przykład te z linii Virgo czy CastLine, zostały także pokryte zewnętrzną powłoką odporną na przegrzewanie, dzięki czemu są całkowicie niezawodne.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij