Talerze porcelanowe

Płaskie, głębokie, deserowe talerze to elementy zastawy stołowej, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Znajdują zastosowanie zarówno podczas serwowania codziennych posiłków, jak i przy organizowaniu większych przyjęć. Wśród proponowanych przez nas artykułów znajdą Państwo porcelanę marek Florina, Lubiana oraz Villa Italia. Są to czołowi producenci, których wyroby zasługują na uznanie zarówno ze względu na wysoką estetykę wykonania, jak i nienaganną jakość. Efektowne, bardzo trwałe, dopracowane pod każdym względem talerze dostępne są w naszym sklepie w niezwykle korzystnych cenach.

 

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Talerze porcelanowe w wielu odsłonach

Proponujemy Państwu wyjątkowo piękne talerze wykonane z wytrzymałej porcelany typu bone china w kolorze mlecznej bieli, kości słoniowej, jak również w wielu innych, zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Ciekawą propozycją są między innymi zdobienia stanowiące wypukły relief w formie drobnej kostki, jak również platynowych lub złotych linii na obrzeżach. Na uwagę zasługuje fakt, że polecane przez nas naczynia można myć w zmywarce. Proponujemy zarówno klasycznie zaprojektowane, jak i bardzo nowoczesne odsłony, wśród których każdy znajdzie opcję odpowiednio dopasowaną do własnych oczekiwań.

Unikatowe talerze deserowe, płaskie i głębokie

Ręcznie formowanie naczynia cechują się unikatowym kształtem, ciekawym designem oraz najwyższą jakością. Właściwe użytkowanie, jak również konserwacja i przechowywanie będą gwarantem długiej trwałości prezentowanych talerzy oraz zachowania przez nie wyjątkowego blasku. Talerze na sztuki stanowią doskonałe rozwiązanie, które pozwala na nabycie dowolnie wybranej ilości talerzy, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego z odwiedzających nas klientów. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, które cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających miłośników pięknej i trwałej porcelany. Dzięki naszym talerzom stworzą Państwu niepowtarzalną porcelanową zastawę stołową na miarę własnych potrzeb.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij