Zasłony gotowe

Choć coraz więcej osób stawia na duże i przestronne okna bądź drzwi balkonowe, każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu prywatności. Wówczas świetnie sprawdzą się gotowe zasłony, które pozwolą na ukrycie swojej codzienności. Bywa także, że rozprasza nas światło bądź pogoda za oknem. Wówczas zasłony okazują się być wybawieniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych stylowych zasłon.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Zasłony do salonu i nie tylko

Oferujemy różnokolorowe zasłony do salonu i nie tylko. Szlachetne barwy z daleka przykuwają wzrok i sprawią, że pomieszczenie nabierze eleganckiego charakteru. Zostały one uszyte z wysokogatunkowej tkaniny przeplatanej srebrną nitką, co nadaje im więcej szyku. Zasłony ładnie się zajmują i odbijają światło. Są dostępne w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, łatwo je dobrać więc do konkretnej aranżacji. Mogą być to również zasłony do sypialni, do której wprowadzą więcej luksusu.

Funkcjonalna zasłona na każdy dzień

Wszystkie oferowane przez nas zasłony gotowe są niezwykle funkcjonalne. Są one nowoczesne i świetnie będą pasować do minimalistycznie urządzonego pokoju. Mają one właściwości zaciemniające, skutecznie dając odpoczynek przed dużym nasłonecznieniem. W naszym asortymencie dostępne są zasłony na przelotkach, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu i proste do zawieszenia. Wszystkie nasze zasłony okienne pozwolą na nowo czuć się swobodnie we własnym domu. Nasze zasłony pokojowe cechują się solidnością i trwałością, są więc inwestycją na lata. Na długo zachowują również swój kolor, nawet po kilku praniach.

Zasłona pełni funkcje nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Bardzo ważne, by wybrać do swojego pokoju, salonu bądź innego pomieszczenia taką zasłonę, która w pełni będzie odpowiadać potrzebom danej aranżacji, a równocześnie zapewni komfort na co dzień. Wszystkie nasze propozycje powstały z wysokiej jakości materiałów, posiadają ciekawą i szlachetną barwę, a jednocześnie są proste do użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij