Zegary drewniane

Kto nie ma w domu zegara? Ciężko opisać słowami, jak ważna jest świadomość czasu. Zegary pełnią więc rolę informacyjną, ale przy okazji mogą być piękną dekoracją wnętrza. Ciekawe drewniane zegary na ścianie można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Zegary drewniane - niebanalna ozdoba

W przeszłości popularne były wiszące i masywne zegary drewniane. Ciężko je jednak wstawić do nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Można jednak nawiązać do dawnego stylu, zwłaszcza, że drewno zawsze pięknie prezentuje się w pomieszczeniach i nadaje im przytulności. To dlatego oferujemy nowoczesne i zarazem drewniane zegary na ścianę. Mają one designerską formę i zaskakują swoim wyglądem, od razu przykuwając wzrok. Jednocześnie są stylowe i eleganckie.

Drewniany zegar - funkcjonalność i estetyka

Drewniany zegar ścienny ma być przede wszystkim funkcjonalny. Może, choć nie musi zawierać cyfry, wyznaczające godziny - jest to kwestia wyboru i preferencji klienta. Zegary dostępne są w różnych odcieniach czerni i brązu. Można je zawiesić w kuchni, salonie, pokoju, a także w biurze czy w gabinecie - każdemu pomieszczeniu nadadzą szyku i niewymuszonej elegancji. Zegary są lekkie i łatwo je zamontować na ścianie.

Drewniane zegary nie muszą być staromodne. W naszej ofercie dostępne są zegary, które łączą klasyczną elegancję z minimalizmem i designem. Obok takiego zegara nikt nie przejdzie obojętnie. To świetny pomysł na to, by mieć pod kontrolą czas, a jednocześnie ciekawie udekorować dane pomieszczenie.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij