Poduszki okrągłe

Welur to materiał bardzo elegancki, który chętnie jest wykorzystywany do produkcji efektownych i trwałych obić kanap, foteli, puf i sof. To także znakomity materiał na tekstylia odzieżowe i poduszki dekoracyjne. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużą popularnością, ponieważ prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

 

 Poduszki okrągłe, welurowe - wysoka jakość i estetyka

 

 W tej kategorii znajdują się poduszki wykonane z weluru, które są wyjątkowo atrakcyjne pod względem wizualnym. Tekstylia zostały bardzo starannie i efektownie uszyte. Każda z poduszek ozdobiona jest guzikiem, obitym welurem, co przydaje jej unikalnego charakteru. Dzięki atrakcyjnym fałdom, rozmieszczonym nieregularnie, poduszki okrągłe prezentują się bardzo gustownie i stylowo. To produkty wysokiej jakości, które mają wymiar bardzo dekoracyjny.

 

 Okrągła poduszka dekoracyjna - zalety

 

 Prezentowane poduszki z guzikiem oprócz tego, że cechują się wysokim poziomek użyteczności i estetyki, są również wytrzymałe  i odporne na uszkodzenia, typu rozdarcia i przecięcia. Z tego względu są bardzo chętnie wykorzystywane do aranżacji wnętrz, ponieważ charakteryzują się długotrwałą żywotnością. Tkanina welwetowa jest bardzo przyjemna w dotyku, miękka i delikatna. Poduszki z tego materiału zachowują ciepło ciała i są wyjątkowo przytulne. Dzięki licznym zaletom są ulubionym elementem aranżacyjnym projektantów i dekoratorów wnętrz.

 

 Poduszki z weluru - elegancja w każdym wnętrzu

 

 W ofercie mamy tekstylia, posiadające standardowy rozmiar - średnicę 40 cm, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdziesz tu poduszki białe, czarne, jasne i ciemne. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej można je idealnie dopasować zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego, glamour czy nieco surowego, industrialnego. Okrągła poduszka dekoracyjna świetnie się sprawdzi zarówno w salonie, sypialni, jadalni czy na ulubionym fotelu na tarasie lub balkonie. Elegancki design i wygoda użytkowania to niewątpliwe atuty prezentowanych poduszek.

   

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij