Obrusy 85x85

Dopełnieniem każdego salonu bądź kuchni jest stół z obrusem. To właśnie obrus nadaje całemu pomieszczeniu szyku i sprawia, że nabiera on charakteru. Obrus często towarzyszy ważnym uroczystościom i spotkaniom rodzinnym. Powinien więc nienagannie się prezentować. Popularne są obrusy 85-85 cm, które znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Obrusy 85x85 - bogactwo kolorów i wzorów

Dostępne w naszym asortymencie obrusy kwadratowe 85x85 cm powstały z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy obrusy w różne kolory i wzory. Bogaty wybór produktów sprawia, że można wybrać obrus, który najlepiej pasuje do gustu danej osoby i aranżacji samego pomieszczenia. Podczas gdy jedni wolą tradycyjny biały obrus, inni szukają niebanalnych motywów czy wzorów w kwiaty - u nas można je znaleźć.

Obrusy kwadratowe na każdą okazję

Nasze obrusy o wymiarach 85x85 cm nadają się na każdą okazję: rodzinny obiad, święta, urodziny czy spotkanie z przyjaciółmi. Z łatwością dopasować je można także pod stylistykę danego pomieszczenia. Obrusy są proste w formie i elegancie - to zawsze trafny i bezpieczny wybór, bez względu na okoliczności. Obrus z pewnością będzie przykuwać wzrok i sprawi, że posiłek nabierze szczególnego znaczenia.

Wybór obrusu jest ważną sprawą. Jest to wizytówka naszego salonu bądź kuchni. Obrus pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Nasze propozycje to wysokiej jakości obrusy, dostępne w niewygórowanych cenach. Z pewnością będą ozdobą niejednego spotkania czy stole.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij