Skrzyneczki i pudełka

Drewniane skrzyneczki i pudełka | Na klucze, herbatę i inne

Wszystkie drobiazgi mają jedną wspólną cechę – łatwo się gubią. Często nie możesz znaleźć kluczy lub szukasz pilota do bramy garażowej? Rozwiązaniem dla Ciebie jest skrzyneczka na klucze. Taka szafeczka jest nie tylko praktyczna, ale również staje się ciekawym elementem aranżacyjnym. Gdy zamontujesz ją w przedpokoju, szybko wyrobisz sobie nawyk odkładania kluczy w jedno miejsce. W naszej ofercie znajdziesz różne modele skrzynek na klucze. Każda proponowana przez nas skrzynka drewniana na klucze jest wyposażona w haczyki i półeczki. Dzięki temu spełniają one tę samą funkcję, co klasyczne wieszaki na klucze.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dostępne w naszym sklepie skrzynki na klucze są wykonane z drewna i różnią się wykończeniem. Dzięki temu znajdziesz tą pasującą do stylu, w którym masz urządzony przedpokój. Jeżeli korytarz jest niewielki i brakuje w nim miejsca na szafkę ścienną, rozwiązaniem jest mała skrzynka na klucze, którą możesz położyć w dowolnym miejscu. Takie pudełka drewniane ozdobne również sprawdzają się jako miejsce do przechowywania kluczy.

W naszej ofercie znajdziesz także skrzynki na torebki herbaty, skrzynki na sztućce, a także wielofunkcyjne pojemniki o różnych wymiarach. Możesz w nich przechowywać m.in. przyprawy, serwetki czy bibeloty. Takie pudełko drewniane doskonale sprawdza się w roli upominku.

Drewniane skrzyneczki i pudełka

Miłośnicy herbaty w kuchennych szafkach często przechowują dziesiątki pudełek z herbacianym suszem. Gdy kuchnia jest niewielka, doskonale sprawdza się pudełko na herbatę. Drewniane pudełka na herbatę dostępne w Indelo to praktyczne pojemniki wyposażone w przegródki. Dzięki temu możesz opisać każdy rodzaj herbaty i sięgać po nią bez szukania odpowiedniego opakowania.

Oferujemy drewniane pudełka na herbatę w różnych rozmiarach. Mamy coś zarówno dla tych, którzy poszukują niewielkiego pojemnika na czarną lub zieloną herbatę, jak i dla koneserów herbaty, którzy potrzebują dużego pudła. Proponowane przez nas pudełka na herbatę różnią się także wykończeniem. Znajdziesz białe klasyczne pudełka oraz kolorowe, np. miętowe.

Szukasz praktycznego pomysłu na prezent? Sprawdź nasze różne propozycje – drewniane skrzynki na wino, metalowe kosze na owoce lub domki i kominki, które wprowadzają doskonały klimat, zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij