Patelnie Gerlach

Bogata oferta przygotowana przez nas z myślą o klientach szukających sprawdzonego, dobrego gatunkowo wyposażenia kuchennego, obejmuje między innymi patelnie aluminiowe Gerlach o zróżnicowanej średnicy.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, powłoka ceramiczna tych patelni jest wyjątkowo twarda, a także odporna na zarysowania, co pozwala na częste eksploatowanie produktu bez ryzyka jego szybkiego zużycia. Dodatkowym atutem jest bezpieczeństwo dla zdrowia - ceramiczna powłoka pozbawiona jest PTFE i PFOA. Nieprzywieralna patelnia pozwoli Państwu na ograniczenie do minimum użycia tłuszczu podczas smażenia. Spód produktów wchodzących w skład naszej oferty został wyposażony w wbudowany dysk, który zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Na uwagę zasługują również rączki wykonane z nienagrzewającego się materiału. W naszym sklepie klienci mogą także liczyć na kamienne patelnie Gerlach, które są przyjazne środowisku, a dodatkowo efektownie prezentują się w kuchni.

Patelnia Gerlach z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu podczas przygotowywania rozmaitych posiłków. Wyroby tego znanego na rynku, cenionego producenta charakteryzują się estetyką wykonania, ale przede wszystkim wysoką jakością będącą gwarantem trwałości oraz odporności. Wygodne w użytkowaniu, stworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły, praktyczne w każdej kuchni patelnie z aluminium dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach.

Patelnie Gerlach umożliwiają smażenie na kuchenkach gazowych oraz indukcyjnych. Ich atutem w wielu przypadkach jest odpinana rączka, która sprawia, że nie zajmują one wiele miejsca w szafce. Wyroby polskiego producenta na pewno sprostają oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wieloletnią tradycję marki oraz znajomość potrzeb klientów, dla których tworzą artykuły kuchenne łączące w sobie funkcjonalność oraz najwyższą jakość wykonania.

Nowoczesne rozwiązania poparte wysoką jakością materiałów doskonale sprawdzą się również w ramach prezentu.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij