Kubki termiczne Florina

Kubek termiczny to znakomite rozwiązanie dla zabieganych osób, które nie mają czasu napić się kawy w domu. Można go zabrać do pracy lub szkoły, ale nie tylko, ponieważ jego zastosowań jest zdecydowanie więcej. Przyda się na biwaku, wycieczce, spaceru w lesie, na górskim szlaku czy podczas podróży samochodem.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Kubki termiczne Florina - funkcjonalność i wygoda użytkowania

 

W tej kategorii znajdują się bardzo praktyczne i estetyczne kubki Florina, które mogą być użytkowane przez cały rok i to w różnych sytuacjach życiowych. Dostępne mamy kubki o różnej pojemności i o bardzo atrakcyjnym, nowoczesnym designie. Wszystkie modele zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia i łatwej do utrzymania w czystości. Kubki termiczne Florina zostały wyposażone w różne udogodnienia, takie jak funkcja blokady, chroniąca przed wylaniem napoju, przycisk automatycznie otwierający wieczko, podwójne ścianki, dłużej utrzymujące temperaturę, szczelne zamykanie typu click czy silikonowa opaska, która ułatwia trzymanie.

 

Kubek termiczny Florina - idealny na zimę i na lato

 

Kubki Florina cechują się dokładnie przemyślnym, idealnie wyprofilowanym kształtem. Efektowny, nowoczesny design i komfort użytkowania to nie jedyne zalety. Kubki to produkty wszechstronne, ponieważ można je użytkować zarówno w zimie, jak i w lecie. Zimą utrzymają ciepło  kawy czy herbaty aż do 8 godzin, zaś latem zapewnią odpowiednią temperaturę, chłodząc zimne napoje do 12 godzin. Kubek termiczny Florina to unikalne wzornictwo, które spodoba się każdemu.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij