Patery ceramiczne (ozdobne i dekoracyjne)

Patery ceramiczne ozdobne i dekoracyjne przydają się praktycznie w każdym domu. Wyjątkowo elegancko wyglądają ułożone na nich świeże owoce, ciasta czy sery. Oryginalne kształty i wysoka jakość wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegóły powodują, że patery mogą również same w sobie stanowić element aranżacji wnętrza.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Ceramiczne ozdobne patery

Wykonane z wysokogatunkowego szkła kryształowego Bohemia, porcelanowe patery o nietypowym kształcie lub dekoracyjne talerze na praktycznych podstawkach - dostępne w naszym sklepie patery ceramiczne mogą być pięknym prezentem dla pary urządzającej się w nowym mieszkaniu lub efektownym elementem dekoracji kuchni albo salonu. Stylowe patery wykorzystywane są nie tylko do serwowania ciast, owoców lub serów, ale mogą być także pomocne w utrzymaniu porządku w mieszkaniu. Jeśli akurat nie mamy w zwyczaju zapełniać ich produktami spożywczymi, można użyć ich do odłożenia na nie kluczy w przedpokoju, oryginalnych świeczników, które zabezpieczą stół przed spłynięciem z nich wosku czy po prostu oryginalną dekorację stołu w salonie.

 

Szklane patery na ciasta

Bardzo przydatnym naczyniem jest szklana patera z pokrywką, na której w wygodny sposób zaserwujemy gościom ciasto w upalny dzień na tarasie. Aby ochronić się przed zainteresowanymi słodkościami owadami, po nałożeniu ciasta na talerzyki gościom po prostu przykrywamy pozostałe kawałki szklaną pokrywką. Ciasto nadal będzie prezentować się smakowicie, a my uchronimy gości przed krążącymi wokół nich osami czy pszczołami.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij