Świeczniki kryształowe

Świeczniki kryształowe renomowanego czeskiego producenta Bohemia doskonale ozdobią każde wnętrze, wnosząc do niego nastrojową atmosferę gdy zapadnie zmrok. Szczególnie pięknie będą prezentowały się w minimalistycznie urządzonych nowoczesnych wnętrzach, ale warto rozważyć także umiejscowienie ich w pomieszczeniach, zaaranżowanych w bardziej klasycznym stylu, gdzie będą stanowiły znakomity i urozmaicający akcent nadający lekkości.

 

- Materiał-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Wyroby sygnowane marką Bohemia charakteryzują się niebanalnym i zgeometryzowanym wyglądem. Wykonane są z przejrzystego szkła kryształowego, pozwalającego im na zachowanie pewnej neutralności. Dzięki temu bardzo dobrze pasują do świeczek o dowolnym kolorze oraz kształcie. Uniwersalność proponowanych przez nas świeczników sprawia, że za każdym razem mogą Państwo uzyskać inny efekt wizualny, w zależności od tego, jakich świeczek użyją: prostych, rzeźbionych, dłuższych, krótszych, zapachowych. Możliwości jest wiele, a dzięki nim każdy wieczór może być wyjątkowy.

Świeczniki Bohemia

Starannie wykonane świeczniki kryształowe Bohemia są przysłowiową "kropką nad i" w kwestii udekorowania wnętrza sprawiając, że staje się ono bardziej przytulne i tworząc klimat sprzyjający relaksowi. Oprócz tego produkty te świetnie odnajdą się w roli wykończenia świątecznego stołu czy romantycznej kolacji we dwoje. A jeśli pragniemy obdarować bliską i ceniącą niesztampowość osobę, kryształowe świeczniki Bohemia stanowić będą doskonały wybór.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij