Sztućce dla dzieci

Pierwsze sztućce dla dzieci to wyjątkowy pomysł na upominek, na przykład z okazji ukończenia przez maluszka pierwszego roku życia. To również niezbędny element wyprawki skierowanej do każdego malucha, który powoli zaczyna samodzielnie jeść i coraz bardziej interesować spożywanymi posiłkami. Dobre sztućce do nauki jedzenia powinny być przede wszystkim atrakcyjne wizualnie dla malucha, a także wygodne w użyciu. Dobrze, jeśli komplety sztućców dla dzieci charakteryzują się również wysoką jakością, dzięki czemu wykazują dobrą odporność na ewentualne zarysowania czy inne uszkodzenia. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy każdy znajdzie idealne sztućce dla niemowlaka.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Pierwsza łyżeczka dla niemowlaka

Rozszerzanie diety często bywa niełatwym zadaniem. Jak zainteresować malucha spożywanymi posiłkami? Ubarwiając je ciekawie zaprojektowanymi sztućcami, które z pewnością zachwycą pociechę interesującą kolorystyką i nietuzinkowym wzornictwem. W ofercie naszego sklepu znalazły się zestawy sztućców ze stali nierdzewnej w niezwykle barwnych odsłonach, wśród których każdy bez wątpienia znajdzie odpowiedni wariant. Proponujemy między innymi łyżeczki, widelczyki oraz nożyki, których rękojeści przypominają kolorowe kredki, a także zestaw do jedzenia dla dzieci z uśmiechniętymi buźkami zachęcającymi do jedzenia. Każda z propozycji jest inna, jednak wszystkie równie wyjątkowe.

Jaka metalowa łyżeczka do karmienia niemowląt?

Jaki zestaw sztućców dla niemowląt wybrać? Czym kierować się podczas zakupu? Przede wszystkim bezpieczeństwem. Warto stawiać na propozycje sprawdzonych, znanych i lubianych producentów, którzy mają doświadczenie w produkcji sztućców dla najmłodszych. Bardzo ważne jest staranne wykonanie nożyków, widelczyków oraz łyżeczek, które będą gwarantowały komfort użytkowania przez małe rączki. Pozytywne opinie o produktach znajdujących się w naszej ofercie sprawiają, że wyroby marek Gerlach, Rosti Mepal, Berghoff czy Vialli Design cieszą się nieustannie rosnącą popularnością.

Bogata oferta sztućców dla dzieci

Zestawy dedykowane dzieciom powyżej dwunastego miesiąca życia, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym posługiwaniem się sztućcami, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wyposażone w ergonomiczne uchwyty. Proponowany asortyment jest trwały i wygodny, a niewielkie rozmiary artykułów ułatwiają trzymanie małym dzieciom, dodatkowo kształtując prawidłowy chwyt.

Zachęcamy do poznania bliżej przygotowanych przez nas propozycji.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij